Ogłoszenia Duszpasterskie 26-07-2020

Wciąż prosimy o zachowanie właściwych odległości i o zasłanianie ust i nosa.

1. Przeżywając dzisiaj uroczystość św. Anny, głównej patronki naszej diecezji zachęcamy
    do modlitwy za nasz lokalny Kościół. Od 16.00 do Mszy św. o 17.00 adoracja Jezusa
    w Najświętszym Sakramencie w intencjach diecezji opolskiej.

2. Dzisiaj z racji przypadającego 25.07. wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców
    i podróżujących, po Mszach św. święcimy pojazdy.

3. Wakacyjne spotkania:

• dla młodzieży odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w sali Świętego Krzyża.

• dla dzieci w czwartek od godz. 10.00 – konieczna jest zgoda rodziców

1. W sobotę 1 sierpnia z racji I soboty miesiąca modlitwa różańcowa po Mszy św. porannej.

2. Z racji organizacji dwóch pielgrzymek Polska – Litwa w terminach: 24-27 września i 1-4 października istnieje jeszcze możliwość dopisania się na listę pielgrzymów do wtorku włącznie z wpłatą 200zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w godzinach jej urzędowania.

3. Dziękujemy Parafianom, którzy rozumiejąc fakt, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne nie zbieramy tradycyjnej tacy, wspierają parafię ofiarami do skrzynki na kościele czy też ofiarami na konto parafialne. Niech Pan Bóg wynagradza wszelkie dobro!

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Manfreda Hazy
    z ul. KEN, Józefa Chichłowskiego z ul. KEN i Ewę Turowską z ul. Osmańczyka . Wieczny odpoczynek …