Ogłoszenia Duszpasterskie 19-07-2020

1. Aktualnie dyspensa Biskupa Opolskiego od obowiązku udziału we Mszy św. niedzielnej udzielona jest dla: osób w podeszłym wieku; osób z objawami infekcji; osób, które odczuwają wzmożoną obawę przed zakażaniem

Wciąż prosimy o zachowanie właściwych odległości i o zasłanianie ust i nosa.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie śp. o . Czesława Teppera. Dziękujemy za wszelką pomoc organizacyjną: służbie liturgicznej, kwartetowi smyczkowemu, osobom które upiekły ciasta. Niech Pan Bóg wynagradza wszelkie dobro.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

3. Wakacyjne spotkania:

• dla młodzieży odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w sali Świętego Krzyża.

• dla dzieci w czwartek od godz. 10.00 – konieczna jest zgoda rodziców

1. Stowarzyszenie Cudownego Medalika zaprasza chętnych na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy dnia 25 lipca. Szczegóły dotyczące pielgrzymki można znaleźć w gablocie przy podjeździe.

2. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę 26.07. po Mszach św. poświęcimy pojazdy. Jak zawsze przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na misje.

3. Przyjmujemy już intencje mszalne za żyjących na nowy rok kalendarzowy.

4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. informujemy, że w środę 12.08. będzie możliwość spotkania z firmą OPUS w celu zakupienia dodatków do strojów komunijnych. Dokładne godziny podamy w najbliższym czasie na stronie internetowej parafii.

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Leona Myśliwiec
    z ul. KEN, Piotra Broczkowskiego z ul. Osmańczyka i Mieczysława Gajosa
    z ul. Zygmuntowskiej. Wieczny odpoczynek …