Ogłoszenia Duszpasterskie 14-08-2022

1. Dzisiaj wyrusza diecezjalna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Od poniedziałku do soboty cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św.

2. Jutro 15.08. przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele odprawimy wg wakacyjnego porządku niedzielnego. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół.

3. Jak co roku 15.08., nasza parafia ma swoją Mszę św. w kościele w Lasku Złotogłowickim o godz. 16.30. Zainteresowanych zapraszamy do pielgrzymowania do Lasku i wspólnej modlitwy.

4. Młodzież zapraszamy we wtorek na 19.00 do Mamity.

5. Dzieci zapraszamy na zajęcia sportowe w czwartek o 10.00, zbiórka na placu kościelnym.

6. W środę o 9.30 zapraszamy seniorów na Mszę św., a po niej na spotkanie w kawiarni.

7. W naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej witamy o. Edwarda Guca SVD, który decyzją władz zakonnych po wieloletniej pracy misyjnej w Brazylii dołącza do posługi pośród nas. O. Edwardowi życzymy wielu Bożych łask na czas posługi w Nysie.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562). Dzisiaj taca inwestycyjna na remont organów.

9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w minionych dniach: o. Jerzego Czarneckiego SVD, naszego byłego duszpasterza, który w ostatnich latach był proboszczem w parafii Nowa Uszyca na Ukrainie, Krzysztofa Jakubiszyn z ul. Opawskiej i Elżbietę Matner z ul. Narcyzów.. Wieczny odpoczynek …