Ogłoszenia Duszpasterskie 10-10-2021

1. Dzisiaj w niedzielę

• przeżywamy Dzień Papieski – dziękując Bogu za dar życia św. Jana Pawła II ofiarami do puszek wspieramy żywy pomnik – Fundację Nowego tysiąclecia

• na Mszę św. godz. 15.00 zapraszamy przede wszystkim młodzież I i II roku przygotowania do bierzmowania (klasy 7 i 8 SP) wraz z rodzicami

• nabożeństwo różańcowe o godz. 16.15

1. W tygodniu:

• adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00

• o 17.20 różaniec dla dorosłych

1. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałek i środę o 16.30. W piątek z racji dnia wolnego od zajęć szkolnych nie będzie Mszy szkolnej.

2. Młodzież ma swoją Mszę św. we wtorek o godz. 19.00, a po Mszy św. na spotkanie

3. W środę 13.10. przypada ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele:

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00

• Różaniec w tym dniu o godz. 18.00

• Msza św. ok. godz. 19.00

1. ZZapraszamy do udziału w spotkaniach grup duszpasterskich

• Róże Różańcowe dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00

• Chór Hosanna we wtorek o godz. 18.00 i w piątek o godz. 17.30

• Grupa Bożego Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Grupa św. Rity (kobiety) w czwartek o godz. 18.45

• Wspólnotę młodych BRZEG w czwartek o godz. 19.00

• Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Marianki starsze w piątek o 19.00 młodsze w sobotę o 9.00

• Grupa św. Jakuba w piątek o godz. 19.00 w oratorium

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w parafialnym Ogródku Kawowym „KAWAłek nieba” dzisiaj od 9.00 – 21.00. W tygodniu z racji remontu kawiarenka jest nieczynna. Pragnących wesprzeć remont materialnie prosimy o kontakt z o. Proboszczem.

2. Informujemy, że od soboty 6 listopada rozpocznie się w naszej parafii kurs katechezy uzupełniającej, przygotowującej dorosłych do sakramentu bierzmowania. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej.

3. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy, a także mamy jeszcze trochę wolnych intencji na XI i XII roku bieżącego.

4. W dniach 19-21 listopada organizujemy w parafii Warsztaty Muzyczne dla wszystkich pragnących modlić się śpiewem i grą na instrumentach. Warsztaty poprowadzi dobrze nam znany dyrygent i kompozytor p. Hubert Kowalski wraz z zaproszonymi muzykami. Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Damianem.

5. Na stolikach z prasą wyłożyliśmy kartki na modlitewne wypominki za zmarłych. Wypełnione czytelnie karty wraz z ofiarą prosimy wrzucać do skarbony ustawionej w środku kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczamy na cele remontowe.

6. Dziękujemy za dzisiejszą tacę inwestycyjną – ofiary wrzucone do skarbon lub przelane na konto bankowe parafii (65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Helenę Szmyrko z ul. Unii Lubelskiej, Małgorzatę Bielakiewicz z ul. Bończyka i Marię Trojan z ul. Lelewela. Wieczny odpoczynek …