Ogłoszenia Duszpasterskie 27-06-2021

1. Jak już informowaliśmy od dzisiaj przedstawiciele papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościołowi w Potrzebie prowadzą zbiórkę na rzecz pomocy dla chrześcijan
    w ogarniętej wojną Syrii.

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do końca czerwca: dzisiaj o 16.15, a w tygodniu: rano w łączności z Mszą św. popołudniu o godz. 17.40 – wcześniej od 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu

3. Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy w poniedziałek na godz. 19.00 do sali Świętego Krzyża.

4. We wtorek 29.06. przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na Mszę św. o 18.00 w sposób szczególny zapraszamy zaangażowanych w grupy parafialne by wspólnie podziękować za rok formacji.

5. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie w środę 30.06. po Mszy św. wieczornej.

6. Dzieci zapraszamy na pierwsze wakacyjne spotkanie – w czwartek o godz. 10.00 zbiórka na placu parafialnym. Prosimy zabrać strój sportowy i obowiązkowo zgłosić się ze zgodą rodziców pobraną z parafialnego Facebooka.

7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca.

• w czwartek od 17.00 adoracja w intencji powołań

• w piątek

• po Mszy porannej modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia

• o 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy porannej modlitwa różańcowa

1. Odwiedziny chorych w czasie wakacji ustala każdy z kapłanów indywidualnie na swojej trasie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z konkretnym ojcem.

2. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia i wzorem ubiegłego roku będzie przebiegała sztafetowo. Z naszej parafii może uczestniczyć do 40 osób. Zapisy i więcej informacji w kancelarii.

3. W niedzielę 4 lipca po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można nabyć los na mini loterię, promującą otwarcie nowego sklepu „Gloria”, który będzie działał w salce naprzeciw kancelarii parafialnej.

4. W czasie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00. W soboty i niedziele nieczynna.

5. Intencje Mszalne na rok kalendarzowy 2022 będziemy przyjmować:

• Za żyjących od poniedziałku 5 lipca w godzinach pracy kancelarii

• Za zmarłych od poniedziałku 6 września w godzinach pracy kancelarii

1. Informujemy, że parafia organizuje pielgrzymkę w dniach 26-28 października trasą: Zabawa, Łańcut, Kalwaria Pacławska, Jezioro Solińskie, Komańcza, Sanok, Dukla, Miejsce Piastowe. Koszt całościowy to 700 zł (ze wszystkimi opłatami). Zapisy w kancelarii z przedpłatą w wysokości 200 zł.

2. Dziękujemy za ofiary składane na parafie w ramach tacy do skarbon w kościele i na konto parafii (65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).a