Ogłoszenia Duszpasterskie 08-03-2020

1. Dzisiaj w niedzielę:

• taca inwestycyjna

• o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich Żali

1. Przypominamy, że tegoroczną jałmużnę postną ofiarujemy jako pomoc misjonarkom
    i misjonarzom pracującym w bardzo trudnych warunkach w Sudanie Południowym.

1. Zapraszamy w tygodniu do udziału w nabożeństwach:

• we wtorek o godz. 17.30 do św. Józefa

• w środę o godz. 17.30 do Matki Bożej

• w piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 dla dzieci godz. 17.30 dla dorosłych

1. W tym tygodniu w dniach 11-13 marca odbędą się rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży
    SP 10. Rekolekcje poprowadzi ks. Kamil Wyszyński z Olsztyna z grupą młodzieży. Polecamy ten rekolekcyjny czas Waszej modlitwie.

1. Rodziców dzieci i młodzieży szkolnej bardzo prosimy by zatroszczyli się o udział swoich dzieci w szkolnych rekolekcjach.

1. Spotkania grup parafialnych odbywają się wg stałego porządku

• chór HOSANNA we wtorek na godz. 18.00 i w piątek na 17.30

• grupa Biblijna we wtorek o godz. 19.00

• grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• grupa Wsparcia w środę 13.00 – 15.00 w sali św. Józefa

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina Radia Maryja w środę po wieczornej Mszy św.

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

1. Młodzież zapraszamy:

• na Jutrznie w poniedziałek, środę i piątek na godz. 7.05 do Mamity

• na Mszę św. młodzieżową we wtorek o godz. 19.00, a po niej spotkanie w Mamicie

• na modlitwę pasyjną w piątek o godz. 20.00 do Mamity

1. W środę 11.03. drugie spotkanie w ramach kursu Alpha dla młodzieży. Młodych poszukujących wartości, pragnących pogłębić wiarę, mających pytania i poszukujących serdecznie zapraszamy. Początek w środę o godz. 18.45 w salce. Serdecznie zapraszamy!

1. W najbliższy weekend 13 - 15 marca odbędzie się drugi turnus rekolekcyjny dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w ośrodku Rybak w Głębinowie.

1. Za tydzień w niedzielę 15.03. wieczór uwielbienia. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Zachęcamy parafian do udziału w organizowanych przez parafię wyjazdach. Są wciąż miejsca
    na pielgrzymkę majową po sanktuariach Słowacji, oraz na wyjazd dzieci i młodzieży w sierpniu do Bartkowej. Parafian, którzy zapisali się na wyjazd we wrześniu po sanktuariach północnej Polski i na Litwę, a nie wpłacili jeszcze zaliczki prosimy o jej uregulowanie
    w tym tygodniu.

1. Informujemy, że z powodu małego zainteresowania – 9 osób chętnych – nie organizujemy wyjazdu na beatyfikację kardynała Wyszyńskiego.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tych dniach parafiankę Natalię Tkaczenko
    z ul. Narcyzów. Wieczny odpoczynek …