Ogłoszenia Duszpasterskie 10-11-2019

1. Trwamy w czasie szczególnej modlitwy za zmarłych. Wypominki czytamy w czasie nabożeństw za zmarłych dzisiaj o godz. 16.15, a w tygodniu o 17.30.

1. Przy wyjściu z kościoła obok biuletynów wyłożone są ankiety dotyczące Festiwalu Kolory – Życia. Mają one pomóc podsumować nasze misje, a jednocześnie dobrze przygotować przyszłoroczne spotkanie. Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiet. Wypełnione ankiety prosimy składać do przyszłej niedzieli wrzucając do skarbony na środku kościoła.

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• MAMITA młodych we wtorek po Mszy św. młodzieżowej

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Młodzieżowa grupa BRZEG w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

1. W poniedziałek 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę w czasie dodatkowej Mszy św. o godz. 10.00.

1. Zapraszamy również na patriotyczne śpiewanie w sobotę 16.11. na godz. 19.00. Gościć będziemy panią Olgę Szomańską. Zapraszamy do wspólnego patriotycznego śpiewania.

1. Radę ekonomiczną zapraszamy we wtorek na godz. 20.00, a Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 19.00

1. W piątek 15.11. młodzież zapraszamy na kolejne Misyjne Czuwanie Młodych. Początek
    o godz. 19.45 w salce Świętego Krzyża.

1. W sobotę 16.11. odwiedziny chorych na osiedlu KEN.

1. W sobotę 16.11. kolejna katecheza z cyklu przygotowania dla dorosłych do sakramentu bierzmowania.

1. Niedzielę 17.11. będziemy przeżywać już po raz 3 jako Światowy Dzień Ubogiego. Chcemy modlitwą i ofiarą wesprzeć najbardziej potrzebujących. Będziemy w tym dniu gościć Siostry Katarzynki, które po Mszach św. przeprowadzą zbiórkę na Dom dla Dziewcząt Uzależnionych.

1. Także w przyszłą niedzielę Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza do wspólnej modlitwy
    w czasie Wieczoru Uwielbienia w kościele od godz. 18.30.

1. Dziękujemy za ofiary składane na prace remontowe w kościele. Od wtorku rozpoczną się zapowiadane już prace związane z wymianą stolarki okiennej i konserwacją oraz uzupełnieniem witraży w oknach na chórkach kościelnych.

1. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę, a także dla dzieci listopadowy numer Małego Gościa.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina Mariana Kardas
    z ul. Fredry. Wieczny odpoczynek …