Ogłoszenia Duszpasterskie 22-11-2020

Prosimy o zachowanie w kościele zasad higieny i bezpieczeństwa

1. Przypominamy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi, w naszym kościele może przebywać na raz 80 osób. Dlatego Biskup Opolski rozszerzył dyspensę od obowiązku udziału we Mszy św. niedzielnej na wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału we Mszy św. z racji wspomnianych obostrzeń. Prosimy o dostosowanie się do następujących zasad:

• Prosimy o zapisy na Msze św. niedzielne przez formularz na stronie internetowej

• Osoby biorące udział we Mszy św. przed kościołem prosimy o pozostanie na zewnątrz – ksiądz z komunią św. wyjdzie do wiernych

• Komunia św. dla uczestniczących we Mszy św. przez transmisje udzielana będzie w godz. 16.00 – 16.30

• W tygodniu pierwszeństwo udziału we Mszy św. mają osoby zamawiające intencje

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

• o 13.30 dodatkowa Msza św. dla wspólnoty Szczepu Skautów Króla i ich rodzin
    z racji ich święta patronalnego

• o 18.30 Wieczór Uwielbienia prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji

1. Od dzisiaj w zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny.

2. W dni powszednie od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja
    do adoracji w ciszy.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, a z nim nowy rok liturgiczny. W sobotni wieczór 28.11. przed pierwszą Mszą Adwentową nastąpi poświęcenie wieńca adwentowego i roratki.

4. Jest jeszcze kilka wolnych intencji na Msze roratnie poranne i popołudniowe.

5. Przypominamy, że nie ma Mszy św. szkolnych i młodzieżowych, a przyjęte na te Msze intencje odprawiamy danego dnia o godz. 18.00.

6. Kancelaria Parafialna będzie czynna: od poniedziałku do piątku
    w godzinach: 15.00 – 17.00.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Andrzeja Linarda
    z ul. Gałczyńskiego, Witolda Wietechę z ul. Bończyka, Krystynę Domachowską
    z ul. Sudeckiej, Stanisława Marynowicza z ul. Kochanowskiego, Bogdana Maj
    z ul. Gałczyńskiego, Henryka Dudka z ul. Kusocińskiego, Danutę Gruszkę