1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 15.00 Ksiądz Biskup Rudolf Pierskała udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej i innych parafii naszego dekanatu.

2. Z racji bierzmowania wieczór uwielbienia odbędzie się za tydzień w niedzielę 22.04. o godz. 18.30.

3. W tym tygodniu swoje spotkania mają:

• Parafialna Rada Duszpasterska w poniedziałek o 19.15

• chór Hosanna we wtorek o 18.00 i w piątek o 17.30

• grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• grupa Miłosierdzia w środę o 10.00

• lektorzy świeccy w środę po wieczornej Mszy św.

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.00

• Marianki w sobotę o 9.00

• Scholka w sobotę o 10.00

• Ministranci w sobotę o 11.00

1. W poniedziałek w czasie wieczornej Mszy św. gościć będziemy w naszej wspólnocie kleryków i wychowawców Seminarium Duchownego diecezji ełckiej. Zapraszamy do licznego udziału w Eucharystii o 18.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa we wtorek do św. Józefa, a w środę do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

3. Zainteresowanych osobą o. Mariana Żelazka zapraszamy w środę po wieczornej Mszy św. do sali św. Krzyża na film poświęcony osobie misjonarza trędowatych, a po filmie na misyjne spotkanie.

1. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy parafialne. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej z przedpłatą w wysokości 200zł.

• 11-16 czerwca pielgrzymka na Ukrainę

• 1-10 sierpnia kolonia parafialna dla dzieci i młodzieży w Zakopanem

• 28-30 września pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa

1. Rozpoczynamy próby do uroczystości I Komunii Świętej

• w poniedziałek o 16.30 i 0 18.45

• w środę o 16.30 i 18.45

1. Przyjaciół i dobrodziejów misji zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 22.04. w Domu Dobrego Pasterza. Początek spotkania o godz. 13.30.

2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

3. Informujemy, że o. Roger Edewou zakończył posługę wikariusza w naszej wspólnocie parafialnej.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Irenę Zymuła, l. 86, z ul. Gałczyńskiego, Zbigniewa Zielińskiego, l. 73, z ul. KEN, Annę Świderską, l. 92, z ul. Pułaskiego i Katarzynę Nowak, l. 91, z ul. Chocimskiej. Wieczny odpoczynek …