Parafia Matki Bożej Bolesnej

Parafia Matki Bożej Bolesnej
w Nysie

 • Drag your image here
 • Drag your image here
 • Drag your image here

Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. święcimy pojazdy wzywając wstawiennictwa św. Krzysztofa patrona podróżujących. Ofiary zebrane do koszyków przeznaczamy na zakup nowych pojazdów dla misjonarzy.

 2. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym od poniedziałku do piątku od godz. 17.30 do wieczornej Mszy św. odbywa się cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 3. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

 • Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

 • Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

 • Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

 1. W naszym kościele trwa peregrynacja kopii obrazu MB Kazimierzeckiej.

 2. Apostolstwo Cudownego Medalika zaprasza na autokarową pielgrzymkę
  do Częstochowy
  , która odbędzie się 28 lipca. Więcej informacji w gablocie.

 3. Rodziców dzieci wyjeżdżających 1 sierpnia na parafialne Wakacje z Bogiem i parafian zapisanych na wyjazd we wrześniu do Warszawy prosimy o regulowanie należności związanych z wyjazdami w kancelarii parafialnej.

 4. Dla większego bezpieczeństwa zainstalowany został w kościele monitoring, który przez całą dobę rejestruje ruch w najważniejszych miejscach naszej świątyni, a jednocześnie umożliwia lepszą transmisję obrazu z nabożeństw dla chorych.

 5. Informujemy, że piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12 – 18 sierpnia. Chętnych do udziału zapraszamy do zapisu w kancelarii.

 6. Polecamy prasę katolicką, a szczególnie najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach: Mieczysława Jędrzejewskiego z ul. Kusocińskiego i Romana Gawłowicz z ul. Mickiewicza . Wieczny odpoczynek …