1. Przeżywamy w tych dniach czas wizytacji kanonicznej naszej parafii, którą przeprowadza ordynariusz naszej diecezji Biskup Andrzej Czaja. Serdecznie zapraszamy Parafian
    do licznego udziału w spotkaniach z Księdzem Biskupem. Program przedstawia się następująco:

Niedziela 14.10

16.30 – Różaniec w intencji owocnego czasu wizytacji

17.00Msza św. z uroczystym powitaniem Biskupa i sprawozdaniem z życia parafii

Po Mszy św. – spotkanie Biskupa z kandydatami do Bierzmowania

19.00 – Spotkanie z Rada Parafialną, Radą Ekonomiczną i Szafarzami

Poniedziałek 15.10

11.00Msza św. dla starszych i chorych z udzieleniem sakramentu chorych

12.30 – spotkanie z wspólnotami zakonnymi

13.45 – odwiedziny hospicjum

14.30 – spotkanie z dyrekcjami Przedszkola i Szkół SP 10 i ZSiPO

16.00 – spotkanie z grupami parafialnymi

16.30 – Różaniec z dziećmi i rodzicami

1. W poniedziałek 15.10. z racji wizytacji kancelaria parafialna będzie nieczynna.

2. Dziś przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Pamiętając o osobie św. Jana Pawła II wspieramy ofiarami do puszek dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej w kościele o 17.30. Wciąż też zachęcamy
    do modlitwy w naszych domach w intencji Misji parafialnych i do nabywania świec misyjnych.

4. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

• Skauci Króla w piątek o godz. 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 10.00

1. Msza młodzieżowa we wtorek o godz. 19.00 a szkolna dla dzieci w piątek o 16.30.

2. W środę 17.10. o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które
    w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Św
    . W spotkaniu wezmą udział firma szyjąca stroje komunijne. Prosimy więc o przygotowani zaliczki na ten cel.

3. W czwartek 18.10. w kościele Św. Piotra i Pawła Msza św. dla Pracowników Służby Zdrowia
    o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

4. Wszystkich członków grup i stowarzyszeń parafialnych zapraszamy serdecznie
    na parafialny dzień wspólnoty w sobotę 20.10. Początek spotkania w kościele
    o godz. 9.30.

5. Za tydzień w niedzielę 21.10. Wieczór Uwielbienia z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy
    na wspólną modlitwę o godz. 18.30.

6. Już dziś zapraszamy na wyjątkowy wieczór świadectwa zaangażowania w misyjne życie Kościoła, który będzie miał miejsce w naszym kościele w środę 24.10 po wieczornej Mszy św. Gościem spotkania będzie znany publicysta, świecki misjonarz p. Szymon Hołownia.

7. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są kartki na listopadową modlitwę za zmarłych. Składać je można do skarbony, która będzie wystawiona w połowie kościoła. Ofiary zebrane przy tej okazji przeznaczymy na organizacje Misji Parafialnych.

8. Dziś i za tydzień taca inwestycyjna. Przeznaczamy ją na zakup oleju na ogrzanie kościoła
    i salek.