Misje Parafialne 2019

Raz na ok. 10 lat każda wspólnota parafialna przeżywa szczególny czas duchowej odnowy tzw. Misje parafialne. Mają one na celu gruntowne odświeżenie życia duchowego w parafii. Szczególną troską misji powinno być dotarcie z Dobrą Nowiną do tych mieszkańców parafii, którzy na swojej drodze wiary się pogubili, a może i całkowicie ją porzucili. Chcemy więc jeszcze bardziej ucieszyć się swoją wiarą, ale tez podzielić się swoim doświadczeniem życia z Bogiem z drugim człowiekiem.

Obecnie przygotowujemy się do misji świętych przez codzienną modlitwę w ich intencji zarówno w kościele parafialnym w każdej Mszy św. jak i w naszych domach, rodzinach.

Przygotowujemy się też praktycznie. Co I poniedziałek miesiąca spotykamy się w tzw roboczej grupie, która podejmuje konkretne zadania by solidnie przygotować misyjne świętowanie. Jeśli masz ochotę włączyć się w to dzieło serdecznie zapraszamy!

Kiedy to wszystko ma się dziać?

3-6 marca 2019 Rekolekcje dla parafian

9-16 czerwca 2019 Festiwal Wiary

13-15 września 2019 Dziękczynienie Panu Bogu, Odpust parafialny i czas zawierzenia parafii

Niebawem więcej szczegółów – zapraszamy do modlitwy i współpracy!

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.