Ogłoszenia Duszpasterskie 21-04-2019

1. Drogim Parafianom i Gościom życzymy by Zmartwychwstały Chrystus wypełnił Wasze serca pokojem i miłością. Niech obdarzy Was nadzieją i siłą do pokonania wszelkich ludzkich słabości. Radosnych spotkań rodzinnych
    i wszelkiego dobra!

2. Zapraszamy na Nowennę do Bożego Miłosierdzia dzisiaj i jutro o godz. 16.30,
    a w kolejne dni o 17.30.

3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali swój czas i siły
    w przygotowanie i przeprowadzenie Triduum Paschalnego i Świąt. Niech Bóg wynagrodzi za przygotowanie „Ciemnicy” i „Bożego grobu”, za dbałość o wystrój kościoła i o piękno liturgii.

4. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00 – Msza chrzcielna i o godz. 17.00; nie ma Mszy św. o 20.00

5. Także jutro odbędzie się spotkanie wielkanocne dla chorych i samotnych
    w budynku Liceum Carolinum. Początek Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Zwiastowania NMP.

6. Msza szkolna dla dzieci w piątek wg stałego porządku.

7. Za tydzień w niedzielę 28.04. odbędzie się po raz pierwszy w Nysie "Bieg do Pustego Grobu", który rozpocznie się o godz. 15.00. Towarzyszyć mu będzie piknik rodzinny w naszym parku. Zapisy na bieg w dniu biegu od 14.00 w parku. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu całe rodziny.

8. Dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. i ich rodzicom przypominamy o próbach przed uroczystością i katechezach, które odbędą się w kościele dla klasy 3a w środę o godz. 12.45, dla klasy 3b w czwartek o godz. 12.45 i dla 3s w piątek o godz. 15.30.

9. Rozpoczynamy okres 50 dni oczekiwania na Zesłanie Ducha Świętego, a w tym roku także na Misje Ewangelizacyjne, które rozpoczną się właśnie 9 czerwca w dzień Pięćdziesiątnicy. Chcemy więc trwać gorliwie na modlitwie jak Apostołowie w wieczerniku.

• Każdego dnia adoracja Jezusa w NS od 17.30 do Mszy wieczornej

• Zachęcamy wciąż do modlitwy za misje w rodzinach – przypominamy o misyjnych świecach

• Wciąż prosimy o zgłaszanie się do kancelarii rodzin gotowych przyjąć ewangelizatorów do swoich domów w czasie Misji

• Uruchamiamy skarbonę na ofiary materialne przeznaczone na pokrycie kosztów misji