Ogłoszenia Duszpasterskie 01-11-2020

Prosimy o zachowanie w kościele zasad higieny i bezpieczeństwa

1. Jutro 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele sprawowane będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

2. Cały miesiąc listopad to czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Od jutra w dni powszednie o 17.20 odprawiać będziemy nabożeństwa za zmarłych, w czasie których odczytywać będziemy nazwiska zmarłych poleconych nam w wypominkach modlitewnych.

3. Decyzją Penitencjarii Apostolskiej tradycyjny odpust za zmarłych możemy w tym roku uzyskać przez cały miesiąc listopad pod zwykłymi warunkami czyli: stan łaski uświęcającej (spowiedź św.), Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca Św. Odwiedziny cmentarza może zastąpić modlitwa za zmarłych odmówiona poza cmentarzem. Nie mogący przyjąć komunii św. fizycznie mogą to uczynić na sposób duchowy.

4. Wszystkie spotkania grup parafialnych w salkach są zawieszone. \

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca:

• w czwartek adoracja w intencji nowych powołań od godziny 17.00

• w piątek

• po mszy porannej Koronka do Bożego Miłosierdzia

• o 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę modlitwa różańcowa bezpośrednio po Mszy św. porannej

1. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych w domach.

2. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna: od wtorku do piątku
    w godzinach: 15.00 – 17.00.

3. W związku z przypadającym w przyszłym roku jubileuszem 80-lecia duszpasterstwa
    na Górnej Wsi planujemy wydać okolicznościowe opracowanie. Poszukujemy materiałów mówiących o historii naszej parafii, ciekawych fotografii i opracowań. Posiadających tego typu historyczne materiały prosimy o ich wypożyczenie i zgłaszanie się w tym celu
    do kancelarii parafialnej.

4. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Rafała Dymowskiego
    i Marcina Bednarza. Wieczny odpoczynek