Ogłoszenia Duszpasterskie 25-10-2020

Prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie właściwych odległości dystansu podczas nabożeństw religijnych. Zachęcamy parafian do dezynfekcji dłoni przy wejściu do kościoła.

1. Dzisiaj Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. Dzień, w którym dziękujemy Panu Bogu za dar naszego Kościoła. To też dobry dzień by podziękować wszystkim, którzy na co dzień ten kościół nawiedzają i utrzymują. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszelkie dobro.

2. O. Proboszcz wraz z duszpasterzami przebywają na kwarantannie. Pozdrawiają i łączą się z nami w modlitwie, prosimy też o modlitwę w ich intencji. Dzięki współbraciom liturgia odbywać się będzie według dotychczasowego planu.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych od poniedziałku do piątku o 17.20.

4. W środę pojawi się znowu formularz zapisu na niedzielne Msze św. zachęcamy do skorzystania z tego formularza, by nikt nie musiał odejść w niedziele od drzwi.

5. Wyłożyliśmy karty na wypominki modlitewne za zmarłych. Zachęcamy jak zawsze w listopadzie do serdecznej modlitwy za naszych zmarłych.

6. W związku z przypadającym w przyszłym roku jubileuszem 80-lecia duszpasterstwa
    na Górnej Wsi planujemy wydać okolicznościowe opracowanie. Poszukujemy materiałów mówiących o historii naszej parafii, ciekawych fotografii i opracowań. Posiadających tego typu historyczne materiały prosimy o ich wypożyczenie i zgłaszanie się w tym celu
    do kancelarii parafialnej.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Wieczny odpoczynek