Ogłoszenia Duszpasterskie 25-10-2020

Prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie właściwych odległości dystansu podczas nabożeństw religijnych. Zachęcamy parafian do dezynfekcji dłoni przy wejściu do kościoła.
 

 1. Dzisiaj Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. Dzień, w którym dziękujemy Panu Bogu za dar naszego Kościoła. To też dobry dzień by podziękować wszystkim, którzy na co dzień ten kościół nawiedzają i utrzymują. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszelkie dobro.

 2. O. Proboszcz wraz z duszpasterzami przebywają na kwarantannie. Pozdrawiają i łączą się z nami w modlitwie, prosimy też o modlitwę w ich intencji. Dzięki współbraciom liturgia odbywać się będzie według dotychczasowego planu.

 3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych od poniedziałku do piątku o 17.20.

 4. W środę pojawi się znowu formularz zapisu na niedzielne Msze św. zachęcamy do skorzystania z tego formularza, by nikt nie musiał odejść w niedziele od drzwi.

 5. Wyłożyliśmy karty na wypominki modlitewne za zmarłych. Zachęcamy jak zawsze w listopadzie do serdecznej modlitwy za naszych zmarłych.

 6. W związku z przypadającym w przyszłym roku jubileuszem 80-lecia duszpasterstwa
  na Górnej Wsi planujemy wydać okolicznościowe opracowanie. Poszukujemy materiałów mówiących o historii naszej parafii, ciekawych fotografii i opracowań. Posiadających tego typu historyczne materiały prosimy o ich wypożyczenie i zgłaszanie się w tym celu
  do kancelarii parafialnej.

 7. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

 8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Wieczny odpoczynek


Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.