Ogłoszenia Duszpasterskie 27-09-2020

Prosimy o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw religijnych. Zachęcamy parafian do dezynfekcji dłoni przy wejściu do kościoła.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

• Adoracja Najświętszego Sakramentu – dzisiaj od 16.00 do Mszy św.

• Do św. Archaniołów – wtorek 17.30

• Do Matki Bożej – środa 17.30

1. We wtorek 29.09. Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

2. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej
    i szczególnej modlitwy za misje i misjonarzy. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele:

• dla dorosłych w dni zwykłe o 17.20 w niedziele o 16.15

• dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 16.30 – w tym tygodniu tylko piątek
    w łączności z Mszą św. z racji I piątku miesiąca

1. We wtorek o 19.00 w kościele spotkanie przed bierzmowaniem

• dla młodzieży która przyjmie bierzmowanie 24.10. (1 i 2 klasy szkół ponadpodstawowych)

• oraz dla młodzieży, która rozpoczyna 3 rok przygotowań (8 klasy)

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota

• w czwartek od 17.00 adoracja NS w intencji nowych powołań

• w piątek

• po Mszy porannej koronka do Bożego Miłosierdzia

• o 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

1. Kapłani odwiedzą chorych w piątek i sobotę wg dotychczasowego porządku. Chęć przyjęcia kapłana prosimy zgłosić w kancelarii. Trasę o. Michała przejmuje teraz o. Franciszek.

2. Chór HOSANNA wznawia swoje próby od najbliższego piątku. Wszystkich chórzystów jak i pragnących dołączyć do zespołu zapraszamy w piątek na godz. 17.30 do sali Świętego Krzyża.

3. Dzieci rozpoczynające przygotowanie do I Komunii św. oraz ich najbliższych zapraszamy w niedziele 04.10. na dodatkową Mszę św. o godz. 15.00. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie i wręczenie dzieciom różańców.

4. Organizujemy pielgrzymkę w dniach 9 - 11 października po sanktuariach Podkarpacia
    i Bieszczad. Zapisy z wpłatą wpisowego w wysokości 200 zł w kancelarii w godzinach jej funkcjonowania.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie, szczególnie za złożone ostatnie ofiary na tzw. tacę inwestycyjną i odpustowe cegiełki. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562). Kończymy prace remontowe na furcie klasztornej, jak również montaż monitoringu wokół kościoła i klasztoru.

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.