Ogłoszenia Duszpasterskie 09-08-2020

1. Przypominamy, że każdego dnia w naszym kościele jest możliwość adoracji Jezusa
    w Najświętszym Sakramencie od godz. 17.00 do Mszy św. W tym czasie jest też możliwość skorzystania ze spowiedzi św.

1. Wakacyjne spotkania:

• dla młodzieży odbędzie się we wtorek o godz. 19.00

• dla dzieci w czwartek od godz. 10.00 – konieczna jest zgoda rodziców

1. Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. przypominamy, że w środę 12.08. będzie możliwość spotkania z firmą OPUS w celu zakupienia dodatków do strojów komunijnych. Spotkania klasami wg następującego porządku: klasa 3a i 3 e – godz. 15.00; klasa 3 b – godz. 15.45; klasa 3 c – godz. 16.30; klasa 3 d – godz. 17.15
    i klasa 3 s – godz. 18.00

2. Spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci i Rodziny Radia Maryja odbędzie się w środę 12.08. po Mszy św. wieczornej.

3. W czwartek 13.08. kolejny dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie w kościele
    o godz. 20.00 i bezpośrednio po nim Msza św. Spowiedź od godz. 19.30. Nie ma w tym dniu adoracji o 17.00 i Mszy św. o godz. 18.00.

4. W sobotę 15.08. przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego, a na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna. Nasza parafia ma w tym dniu swoją Mszę św.
    w Lasku Złotogłowickim o godz. 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Dzisiaj taca inwestycyjna do skarbony wystawionej na środku kościoła. Dziękujemy parafianom wspierającym dzieła i remonty parafialne. Rozpoczęliśmy już remont dużej salki
    i furty klasztornej.

6. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje Mszalne na 2021 za żyjących – rocznicowe, imieninowe i z innych okazji.

7. Dyrekcja Katolickiej SP w Domaszkowicach zachęca rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Informacje w broszurach i na plakacie w gablocie z tyłu kościoła.