Ogłoszenia Duszpasterskie 02-08-2020

Wciąż prosimy o zachowanie właściwych odległości i o zasłanianie ust i nosa. Zachowanie tych zasad jest wyrazem naszej chrześcijańskiej troski o bliźnich.

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek miesiąca; nabożeństwa z tym związane wg stałego porządku.

1. Wakacyjne spotkania:

• dla młodzieży odbędzie się we wtorek o godz. 19.00

• dla dzieci w czwartek od godz. 10.00 – konieczna jest zgoda rodziców

1. W czwartek 06.08. przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. To także 1 rocznica śmierci śp. o. Krzysztofa Łukoszczyka. Jedna z intencji o 18.00 będzie sprawowana za spokój jego duszy. Po Mszy św. udamy się na cmentarz zakonny by tam pomodlić się wspólnie przy grobie o. Krzysztofa.

1. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje Mszalne na 2021 za żyjących – rocznicowe, imieninowe i z innych okazji.

1. Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. przypominamy, że w środę 12.08. będzie możliwość spotkania z firmą OPUS w celu zakupienia dodatków do strojów komunijnych. Za tydzień podamy dokładne godziny przymiarek.

1. Dziękujemy Parafianom, którzy wspierają parafię ofiarami do skrzynki na kościele czy też ofiarami na konto parafialne. Niech Pan Bóg wynagradza wszelkie dobro! Za tydzień taca inwestycyjna, którą chcemy wesprzeć rozpoczynający się remont furty klasztornej i dużej salki.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Eugenię Borowską
    z ul. Gałczyńskiego i Ludwika Kunę z ul. Pułaskiego. Wieczny odpoczynek …