Ogłoszenia Duszpasterskie 12-07-2020

1. Aktualnie dyspensa Biskupa Opolskiego od obowiązku udziału we Mszy św. niedzielnej udzielona jest dla: osób w podeszłym wieku; osób z objawami infekcji; osób, które odczuwają wzmożoną obawę przed zakażaniem

Wciąż prosimy o zachowanie właściwych odległości i o zasłanianie ust i nosa.

1. W poniedziałek 13.07. kolejny dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie w kościele
    o godz. 20.00 i bezpośrednio po nim Msza św. Spowiedź od godz. 19.30. Nie ma w tym dniu adoracji o 17.00 i Mszy św. o godz. 18.00.

1. Od wtorku do soboty o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

1. Wakacyjne spotkania:

• dla młodzieży odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w sali Świętego Krzyża.

• dla dzieci w czwartek od godz. 10.00

1. Zainteresowanych pieszą pielgrzymką do Częstochowy informujemy, że w tym roku pielgrzymka będzie miała charakter sztafety. Nasza parafia podejmuje pielgrzymkę
    16 sierpnia. Zainteresowanych po szczegółowe informacje odsyłam do o. Huberta. Zapisy
    w kancelarii parafialnej.

1. Stowarzyszenie Cudownego Medalika zaprasza chętnych na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy dnia 25 lipca. Szczegóły dotyczące pielgrzymki można znaleźć w gablocie przy podjeździe.

1. Intencje parafialne na 2021 rok będziemy przyjmować:

• za żyjących – jubileuszowe, imieninowe, urodzinowe itd. od poniedziałku 13.07.

• za zmarłych – od wtorku 01.09.

1. Z powodu przedłużających się procedur badania przyczyn wypadku, ciągle nie znamy terminu pogrzebu o. Czesława Teppera. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej i profilu Facebookowym parafii.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. informujemy, że w środę 12.08. będzie możliwość spotkania z firmą OPUS w celu zakupienia dodatków do strojów komunijnych. Dokładne godziny podamy w najbliższym czasie na stronie internetowej parafii.