Ogłoszenia Duszpasterskie 05-07-2020

1. Aktualnie dyspensa Biskupa Opolskiego od obowiązku udziału we Mszy św. niedzielnej udzielona jest dla: osób w podeszłym wieku; osób z objawami infekcji; osób, które odczuwają wzmożoną obawę przed zakażaniem

Wciąż prosimy o zachowanie właściwych odległości i o zasłanianie ust i nosa.

1. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

2. Wakacyjne spotkanie dla młodzieży odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w sali Świętego Krzyża.

3. Spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci i Rodziny Radia Maryja odbędzie się w środę 8 lipca po Mszy św. wieczornej w zależności od pogody w parku lub w salce.

4. Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na wakacyjne spotkanie, które odbędzie
    się w czwartek. Zbiórka na dziedzińcu parafialnym o godz. 10.00. Rodziców prosimy
    o pobranie i uzupełnienie zgody. Prosimy o strój luźny – sportowy gdyż w programie mamy wiele gier, zabaw, a także indonezyjskie tańce.

5. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Eucharystię wspólnotową z uwielbieniem
    w piątek 10.07. o godz. 19.30 w kościele.

6. Zainteresowanych pieszą pielgrzymką do Częstochowy informujemy, że w tym roku pielgrzymka będzie miała charakter sztafety. Nasza parafia podejmuje pielgrzymkę
    16 sierpnia. Zainteresowanych po szczegółowe informacje odsyłam do o. Huberta. Zapisy
    w kancelarii parafialnej.

7. Intencje parafialne na 2021 rok będziemy przyjmować:

• za żyjących – jubileuszowe, imieninowe, urodzinowe itd. od poniedziałku 13.07.

• za zmarłych – od wtorku 01.09.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. informujemy, że w środę 12.08. będzie możliwość spotkania z firmą OPUS w celu zakupienia dodatków do strojów komunijnych. Dokładne godziny podamy w najbliższym czasie na stronie internetowej parafii.