Ogłoszenia Duszpasterskie 28-06-2020

1. Aktualnie dyspensa Biskupa Opolskiego od obowiązku udziału we Mszy św. niedzielnej udzielona jest dla: osób w podeszłym wieku; osób z objawami infekcji; osób, które odczuwają wzmożoną obawę przed zakażaniem

Wciąż prosimy o zachowanie właściwych odległości i o zasłanianie ust i nosa.

1. Rozpoczynamy czas wakacji. Wszystkim udającym się na zasłużone urlopy życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku!

2. Jutro w poniedziałek 29.06. obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra
    i Pawła, dzień naszej duchowy łączności z Ojcem Świętym. W tym dniu Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00.

3. Od środy 1 lipca, na czas wakacji, wchodzimy w stary porządek Mszy św.

• dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 (od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu)

• Niedziele – Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.,30, 12.00, 17.00 i 20.00

• Spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą św.

1. Młodzież zapraszamy na spotkanie do Sali Świętego Krzyża we wtorek na godz. 19.00.

2. Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na pierwsze wakacyjne spotkanie, które odbędzie się w czwartek. Zbiórka na dziedzińcu parafialnym o godz. 10.00. Jeśli tylko będzie dobra pogoda prosimy ubrać się na sportowo.

3. W tym tygodniu przypadają I Czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca

• w czwartek od 17.00 adoracja w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych a o 18.00 Msza św. w tej intencji

• w piątek

• po Mszy porannej modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia

• o 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy św. porannej modlitwa różańcowa

• odwiedziny chorych: kapłani odwiedzą chorych zgłoszonych w tym tygodniu
    w kancelarii parafialnej

1. Intencje parafialne na 2021 rok będziemy przyjmować:

• za żyjących – jubileuszowe, imieninowe, urodzinowe itd. od poniedziałku 13.07.

• za zmarłych – od wtorku 01.09.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. informujemy, że w środę 12.08. będzie możliwość spotkania z firmą OPUS w celu zakupienia dodatków do strojów komunijnych. Dokładne godziny podamy w najbliższym czasie na stronie internetowej parafii.

2. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Józefę Malicką
    z ul. KEN, Franciszka Chlipałę z ul. KEN i Antoniego Witek z ul. Słowackiego. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.