Ogłoszenia Duszpasterskie 17-02-2019

1. Dzisiaj o godz. 18.30 kolejny Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy chwały! Jak zawsze będzie okazja by skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach

• w niedzielę o 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

• w poniedziałek o 17.30 do Ducha Świętego

• we wtorek o 17.30 do św. Józefa w intencji rodzin

• w środę o 17.30 do MB Nieustającej Pomocy

1. Zapraszamy na Msze św. dla dzieci szkolnych w piątki o godz. 16.30
    i dla młodzieży we wtorki o godz. 19.00.

2. Druga tura III roku przygotowania do Bierzmowania ma swoje wyjazdowe rekolekcje
    w najbliższy weekend. Zbiórka w piątek o godz. 17.00 na parkingu przed kościołem.

3. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Ministranci w sobotę o godz. 10.00

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

1. Ponawiamy zaproszenie dla śpiewających mężczyzn do męskiej Scholii Liturgicznej Cantorum. Spotkania w czwartek o 18.00 w sali Aniołów Stróżów.

2. Parafian grających na instrumentach dętych, którzy chcieliby włączyć się w zespół tworzący oprawę muzyczną na liturgiczne uroczystości prosimy o kontakt z o. Damianem.

3. Informujemy, że rekolekcje parafialne przygotowujące nas do Misji Ewangelizacyjnych
    i wprowadzające w Wielki Post odbędą się w dniach 3-6 marca br. Już dzisiaj zachęcamy do zarezerwowania tego terminu.

4. Trwają zapisy na tegoroczne wyjazdy parafialne. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej wraz z przedpłatą w wysokości 200zł.

• 28 maja – 2 czerwca pielgrzymka do sanktuariów Austrii i Włoch

• 10-19 sierpnia kolonia parafialna w Międzybrodziu Żywieckim

• 26-29 września pielgrzymka Szlakiem Piastowskim

1. Rozprowadzamy już materiały, które pozwolą nam w duchowy sposób przeżyć zbliżający się powoli okres Wielkiego Postu. W zakrystii i kancelarii można nabywać

• Kalendarz Wielkopostny w cenie 15 zł

• Zdrapkę Wielkopostną w cenie 2 zł

1. Rodziny/Osoby, które mają zarezerwowane intencja Mszalne w terminie misji, czyli w dniach 9-16 czerwca prosimy o pilny kontakt z proboszczem tzn.
    w tygodniu w godzinach pracy kancelarii parafialnej.

2. Z uwagi na częste rezerwacje terminów ślubów na najbliższe lata narzeczonych z innych parafii prosimy naszych parafian zainteresowanych ślubem w naszym kościele byście zadbanie o wcześniejsze rezerwacje.

3. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Jadwigę Bobak, l. 73,
    z ul. Gałczyńskiego, Helenę Radoń, l. 86, z ul. KEN i Piotra Matura, l. 73 z ul. KEN. Wieczny odpoczynek …