Ogłoszenia Duszpasterskie 03-02-2019

1. Wyrazy wdzięczności kierujemy do Parafian, którzy w licznej grupie pomogli
    w uprzątnięciu kościoła z dekoracji po świątecznej. Niech Bóg nagrodzi ofiarowany czas!

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach

• Dzisiaj o 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

• W poniedziałek o 17.30 do św. Arnolda Janssena

• We wtorek o 17.30 do św. Józefa w intencji rodzin

• W środę o 17.30 do MB Nieustającej Pomocy

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Męska Liturgiczna Grupa Wokalna w czwartek o godz. 18.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.00

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

1. Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy zapisy na tegoroczne wyjazdy parafialne. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej wraz z przedpłatą w wysokości 200zł.

• 28 maja – 2 czerwca pielgrzymka do sanktuariów Austrii i Włoch

• 10-19 sierpnia kolonia parafialna dla dzieci i młodzieży w Międzybrodziu Żywieckim

• 26-29 września pielgrzymka Szlakiem Piastowskim

1. W sobotę 9 lutego w czasie dodatkowej Mszy św. o godz. 10.00 Ksiądz Biskup Rudolf Pierskała wprowadzi w posługę lektora grono ministrantów naszej diecezji, którzy odbywają w tych dniach rekolekcje w Domu Dobrego Pasterza. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

2. W przyszłą niedzielę 10.02. dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin. W czasie Mszy poświecenie świec
    i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

3. Informujemy, że od soboty 14.02. rozpocznie się ponownie kurs przygotowania
    do bierzmowania dla dorosłych. Kurs trwa przez 5 kolejnych sobót i kończy przyjęciem sakramentu w katedrze w Opolu.

4. Kolejne spotkanie ekipy przygotowującej Misje Ewangelizacyjne odbędzie się w poniedziałek 11.02. o godz. 19.00

5. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer: Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także dla dzieci Mały Gość i Mały Przewodnik Katolicki.

6. W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Helena Sałamacha, l.89, z ul. Karpińskiego
    i Andrzej Nowak, l.71 z ul. Żeromskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …