Ogłoszenia Duszpasterskie 09-12-2018

1. Kończymy dzisiaj nasze Adwentowe Rekolekcje. Serdecznie dziękujemy o. Wojciechowi Jędrzejewskiemu OP za prowadzenie nas przez te dni, za słowo umocnienia i świadectwo życia niech Pan Bóg hojnie błogosławi! Wyrazem naszej wdzięczności są też złożone dziś ofiary.

2. Zapraszamy na Msze roratnie:

• dorosłych i młodzież od poniedziałku do piątku na godz. 6.00

• dzieci od poniedziałku do piątek na godz. 18.00

• wszystkich razem w sobotę na godz. 7.00

1. Dzisiaj w niedzielę:

• o godz. 16.15 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie jako dziękczynienie
    za rekolekcje i w intencjach Kościoła na Wschodzie

• przed kościołem rozprowadzamy kalendarze werbistowskie na nowy rok

• przed zakrystią do nabycia opłatki, świece wigilijne i misyjne

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci i Rodzina RM w środę po wieczornej Mszy św.

• Mężczyźni Świętego Józefa w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Męska Liturgiczna Grupa Wokalna w czwartek o godz. 18.00

• Skauci Króla w piątek o godz. 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 10.00

1. Do piątku 14 grudnia będziemy prowadzić zbiórkę żywności dla najuboższych parafian. Produkty żywnościowe będzie można składać do koszy w kościele i w kancelarii parafialnej.

2. Organizujemy spotkanie Wigilijne dla starszych i samotnych parafian, którą planujemy
    na sobotę 22 grudnia. Chętnych do udziału w tym spotkaniu prosimy o zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

3. Młodzież zapraszamy na Mszę we wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy również na czuwanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 14.12.w naszym kościele. Początek o godz. 19.00. Gośćmi czuwania będą młodzi ze wspólnoty „Ranczo Nadziei”

4. W tym tygodniu spotkania przygotowujące do bierzmowania dla I i III roku.

5. Informujemy, że od soboty 15.12. obok placu kościelnego sprzedawane będą choinki cięte
    i w donicach.

6. W przyszłą niedzielę 16 grudnia będzie w naszym kościele kolejny Wieczór Uwielbienia
    o godz. 18.3o. Zapraszamy serdecznie do udziału.

7. Ogłoszenia dla dzieci komunijnych i ich rodziców:

• W tym tygodniu dzieci komunijne mają katechezę w salce. Klasa 3”s” ma spotkanie o zmienionej porze w piątek o godz. 17.00.

• W środę spotkanie dla rodziców po Mszy roratniej w kościele

1. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę, a także dla dzieci grudniowy numer Małego Przewodnika Katolickiego i Małego Gościa.