Ogłoszenia Duszpasterskie 22-10-2023

1. Dzisiaj w niedziele

• rozpoczynamy Tydzień Misyjny, czas szczególnej modlitwy za misje i misjonarzy zapraszamy
    do podjęcia wsparcia duchowego szczególnie dla znanych nam misjonarek i misjonarzy. Zapraszamy każdego dnia do wspólnej modlitwy w tych intencjach na codziennej Eucharystii

• wychodząc z kościoła spotkacie wolontariuszy zbierających ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia

• o 16.15 zapraszamy na różaniec, który poprowadzą nasze Marianki

•

1. Nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o 17.20 (od 17.00 cicha adoracja) w niedziele o 16.15

1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnego oglądania w parafii kolejnych odcinków filmu „The Chosen”. Projekcja w poniedziałek w Sali Świętego Krzyża o godz. 18.45.

1. Młodzież zapraszamy jak zwykle we wtorek na Mszę św. o godz. 19.00 do kościoła, i na spotkanie
    w MAMICIE.

1. Seniorów zapraszamy jak co środę na Mszę św. o godz. 9.30, a po niej na spotkanie.

1. W czwartek 26.10. kolejne spotkanie kursu ALPHA dla młodzieży o 19.00 w kawiarence..

1. Wyjątkowo w najbliższy piątek 27.10. odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia. Spragnionych wspólnej modlitwy zapraszamy do kościoła na godz. 20.00.

1. Wszystkie chętne panie zapraszamy w sobotę 28.10. – Jesienny Dzień Skupienia dla kobiet w godz. 9.00 – 14.00 – „Strach ma wielkie oczy – czyli jak sobie radzić z lękiem” s. Maria Czepiel CSSE – więcej informacji 503-567-691.

1. Za tydzień w niedziele 29.10 przeżywać będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. To dzień szczególnej wdzięczności za nasz kościół, jego budowniczych i dobrodziejów. Naszymi ofiarami w tym dniu chcemy wesprzeć wszystkie prace remontowe w naszym kościele.

1. Przypominamy o regularnie odbywających się spotkaniach grup duszpasterskich

• Grupa Biblijna we wtorki po wieczornej Mszy św.

• Chór HOSANNA próby we wtorki o 18.00 i piątki o 17.30

• Chór Taize w środy o 18.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartki po wieczornej Mszy św.

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątki o 19.30

• Marianki starsze w piątki młodsze w soboty o 11.00

• Ministranci w soboty o godz. 10.00

1. Kurs przygotowania do Bierzmowania dla dorosłych rozpoczniemy w sobotę 4.11 – przez kolejne pięć sobotnich wieczorów. Zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o zgłoszenie w kancelarii.

1. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w dniach 28-29 października w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Nysie przy ul. Gierczak. Formularz zapisów na stronie www.rodzinnanysa.pl

1. Na stolikach z prasą wyłożyliśmy kartki na wspominkową modlitwę za naszych zmarłych. Prosimy
    o wypełnienie kart drukowanymi literami i wrzucanie ich do skrzyni – skarbony na środku kościoła.

1. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin parafialnej kawiarenki KAWAŁEK NIEBA.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie do skarbon i na konto parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tym tygodniu parafiankę: Helenę Czapczyńską
    z ul. Słowackiego. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.