Ogłoszenia Duszpasterskie 15-10-2023

1. Dzisiaj w niedziele

• na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy uczniów klas 7 SP, którzy chcą kontynuować przygotowanie
    do Bierzmowania

• o 16.00 w Domu Dobrego Pasterza niedziela rodzinna

•

1. Zachęcamy do gorliwej modlitwy na nabożeństwach w Kościele, ale też do modlitwy różańcowej w domach. Nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o 17.20 ( od 17.00 cicha adoracja) w niedziele o 16.15

1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnego oglądania w parafii kolejnych odcinków filmu
    „The Chosen”. Projekcja w poniedziałek w Sali Świętego Krzyża o godz. 18.45.

1. Młodzież zapraszamy jak zwykle we wtorek na Mszę św. o godz. 19.00 do kościoła, i na spotkanie w MAMICIE.

1. Seniorów zapraszamy jak co środę na Mszę św. o godz. 9.30, a po niej na spotkanie.

1. W środę 18.10. dzieci całego świata łączą się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy również dzieci naszej parafii do włączenia się do tej ogólnoświatowej wspólnoty modlitewnej. Zapraszamy dzieci w środę do poprowadzenia różańca o 17.20 w kościele.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na zebranie w środę 18.10. na godz. 18.45 do kościoła. Z racji wagi podejmowanych tematów prosimy rodziców o poważne potraktowanie zaproszenia.

1. W czwartek 19.10. kolejne spotkanie kursu ALPHA dla młodzieży o 19.00 w kawiarence KAWAŁEK NIEBA.

1. W piątek 20.10. odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym Czuwanie Młodzieży. Zainteresowanych zapraszamy serdecznie na godz. 19.00 do Mamity.

1. Od kilku tygodni spotyka się w parafii grupa ikonopisarska. Chętnych do dołączenia zapraszamy na spotkania
    w soboty na godz. 17.00 do Sali Świętego Krzyża.

1. Za tydzień w niedziele 22.10 serdecznie zapraszamy

• Rozpoczniemy Tydzień Misyjny poświęcony szczególnie modlitwie za misje i misjonarzy

• Przed kościołem prowadzona będzie zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia – czyli żywy pomnik św. Jana Pawła II

• o godz. 16.15 różaniec

1. W najbliższe weekendy w naszej parafii odbędą się dwa wydarzenia formacyjne dla kobiet.

• w sobotę 21.10. o godz. 16.00 w sali Świętego Krzyża tzw. Sercowanie – kobiecość rozkwitająca przy otwartym Słowie – więcej informacji i zapisy: 513-166-170

• w sobotę 28.10. – Jesienny Dzień Skupienia dla kobiet w godz. 9.00 – 14.00 – „Strach ma wielkie oczy – czyli jak sobie radzić z lękiem” s. Maria Czepiel CSSE – więcej informacji 503-567-691

1. Kurs przygotowania do Bierzmowania dla dorosłych rozpoczniemy w sobotę 4.11 – przez kolejne pięć sobotnich wieczorów. Zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.

1. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w dniach 28-29 października w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Nysie przy ul. Gierczak. Formularz zapisów na stronie www.rodzinnanysa.pl

1. Na stolikach z prasą wyłożyliśmy już kartki na wspominkową modlitwę za naszych zmarłych. Prosimy
    o wypełnienie kart drukowanymi literami i wrzucanie ich od przyszłej niedzieli do skrzyni – skarbony na środku kościoła.

1. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin parafialnej kawiarenki KAWAŁEK NIEBA.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie do skarbon i na konto parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tym tygodniu parafianina: Stanisława Kulawika z ul. KEN. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.