Ogłoszenia Duszpasterskie 27-08-2023

1. Dzisiaj ostatnia w pełni wakacyjna niedzielna. Od przyszłej niedzieli 03.09. wracamy do stałego porządku Mszy św. niedzielnych czyli powróci Eucharystia o godz. 15.00.

1. Codzienna adoracja Jezusa w najświętszym Sakramencie, którą przeżywamy od 17.00 do wieczornej Mszy św. niech będzie okazją do podziękowania Panu Bogu za dobrze przeżyty czas wakacji.

1. Od poniedziałku 28.08. rozpoczynają się warsztaty przygotowujące do Oratorium na 800-lecie Nysy. Będą to spotkania warsztatowe z reżyserem , mające na celu przygotowanie scen ruchowych i żywych obrazów w widowisku. Zapraszamy zarówno młodzież jak i osoby starsze. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 731-868-588.

1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnego oglądania w parafii filmu „The Chosen”. Od poniedziałku 28.08. co tydzień w Sali Świętego Krzyża będzie projekcja kolejnych dwóch odcinków serialu i okazja do dzielenia się wrażeniami. Zapraszamy w poniedziałek 28.08. na godz. 19.00.

1. Młodzież ma swoje spotkanie w Mamicie we wtorek o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy.

1. Seniorów zapraszamy jak co środę na Mszę św. o godz. 9.30, a po niej na spotkanie.

1. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota września

• w piątek

• po Mszy porannej koronka do Bożego Miłosierdzia

• o 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• w sobotę po Mszy porannej nabożeństwo I sobotnie z modlitwą różańcową

1. Wspólnota Rodzin zaprasza w przyszła niedzielę 03.09. na „Rodzinną Niedzielę”. Początek
    o godz. 16.00 Msza św. w kaplicy DDP .

1. To ostatni tydzień, w którym, w kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na 2024
    za żyjących. Od poniedziałku 4 września otworzymy już księgę na wszystkie intencje.

1. Kancelaria Parafialna od poniedziałku wraca do stałych godzin pracy; czyli od poniedziałku
    do piątku od 15.00 – 18.00. W sobotę 02.09. będzie nieczynna.

1. Parafian wyjeżdżających na pielgrzymkę na Podhale prosimy o regulowanie opłat za pielgrzymkę.

1. Odpowiadając na prośby wielu parafian, chcielibyśmy móc zostawiać kościół otwarty w ciągu dnia. Potrzebujemy jednak zapewnić bezpieczeństwo, czyli stała obecność nawiedzających kościół w ciągu dnia. Skutkowałoby to jednocześnie stałą modlitwą przez cały dzień w naszej świątyni. Tych, którzy mogą i chcieliby podjąć się np. godziny modlitwy w ciągu tygodnia i są w stanie zadeklarować stały termin proszę o zgłoszenie tego faktu od dzisiaj do soboty w zakrystii lub w kancelarii.

1. KAWAŁEK NIEBA zaprasza dzisiaj od 9.30 – 21.30, a w tygodniu od poniedziałku do czwartku
    od 10.00 – 20.00 w piątki i soboty od 10.00 – 21.00.

1. Od 31.08. do 3.09. b.r. w Klasztorze Słowa Bożego - u sióstr różowych - odbędą  się rekolekcje dla dziewcząt. Szczegółowy plan, telefon i adres mailowy do zgłoszenia udziału dla chętnych, znajduje się na stronie klasztoru www.siostryklauzurowe.pl i na plakacie w gablocie.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Trwa nabór do publicznej, bezpłatnej szkoły i przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Domaszkowicach. Więcej informacji w ogłoszeniu w gablocie.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Genowefę Lerhamer
    z ul. Sudeckiej i Genowefę Wojnarowicz z ul. KEN. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.