Ogłoszenia Duszpasterskie 23-07-2023

1. W tygodniu każdego dnia cicha adoracja od 17.00 do wieczornej Mszy św.

1. Chętne dzieci zapraszamy serdecznie na wakacyjne spotkania z językiem angielskim. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz. 12.00. Dzieci zapraszamy do salki Świętego Krzyża.

1. Młodzież w wakacyjne wtorki zapraszamy do Mamity na godz. 19.00

1. W środę część młodzieży, także z naszego duszpasterstwa MAMITA, wyjeżdża na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. Zawierzajmy Panu Bogu ten czas, wszystkich młodych i Ojca Świętego Franciszka.

1. Seniorów zapraszamy jak co środę na Mszę św. o godz. 9.30, a po niej na spotkanie.

1. Jak co roku, w najbliższy czwartek 27.07. odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Można je składać tego dnia na placu przy kościelnym od 8.00 do 13.00. Zbiórkę prowadzi fundacja wspierająca
    z uzyskanych środków misje salezjańskie.

1. W przyszła niedzielę 30.07.

• po każdej Mszy św. możliwość poświęcenia samochodów z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa

• na Mszy św. o godz. 12.00 jubileusz 25-lecia kapłaństwa świętować będzie o. Grzegorz Burbeła SVD. Zapraszamy do modlitwy z jubilatem

1. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje mszalne za żyjących na nowy rok kalendarzowy. Wszystkich, którzy w 2024 roku mają ważne rocznice, jubileusze zapraszamy by skorzystać z pierwszeństwa i przez wakacje zarezerwować terminy Mszy św. Tak jak dotychczas, intencje za zmarłych przyjmować będziemy od 4 września.

1. KAWAŁEK NIEBA zaprasza dzisiaj od 9.30 – 21.30, a w tygodniu od poniedziałku do czwartku
    od 10.00 – 20.00 w piątki i soboty od 10.00 – 21.00.

1. Do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki
    w godz. 15.00 – 18.00.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w tym roku w dniach 13-19 sierpnia. Zapisy
    w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

1. Nasz biskup Andrzej Czaja przeszedł w tych dniach przeszczep wątroby. Biskup przebywa w szpitalu – najbliższe dni są ważnym czasem dla powodzenia dalszego leczenia. Dlatego prosimy wszystkich
    o pamięć modlitewną w intencjach Biskupa Andrzeja.

1. Informujemy, że naszą wspólnotę opuszcza o. Michał Śledziński SVD, który zgodnie z decyzją przełożonych rozpoczął posługę rektora w Domu Misyjnym w Chludowie k. Poznania. O. Michał jeszcze będzie z nami i będziemy mieli okazje podziękować mu za posługę w Nysie.

1. O. Proboszcz od 28.07. do 07.08. przebywał będzie poza parafią na Przystanku Jezus.
    W czasie jego nieobecności obowiązki administracyjne będzie pełnił o. Paweł.

1. Publiczne Przedszkole w Domaszkowicach zaprasza rodziców do skorzystania w sierpniu z oferty „Przedszkola Wakacyjnego”. Będzie ono otwarte dla wszystkich dzieci w sierpniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 15.45. Więcej informacji pod numerem telefonu: 508 – 874 – 867.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tych dniach parafiankę Katarzynę Fijałkowską
    z ul. Osmańczyka. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.