Ogłoszenia Duszpasterskie 09-07-2023

1. W tygodniu każdego dnia cicha adoracja od 17.00 do wieczornej Mszy św.

1. Młodzież w wakacyjne wtorki zapraszamy do Mamity na godz. 19.00

1. Seniorów zapraszamy jak co środę na Mszę św. o godz. 9.30, a po niej na spotkanie.

1. Apostolstwo Dobrej Śmierci ma spotkanie modlitewne w środę 12.07. po wieczornej Mszy św.

1. W czwartek 13.07. przypada kolejny dzień Fatimski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwo w parku o godz. 20.00, a po nim msza św. w kościele ok. 20.45.

W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

1. Stowarzyszenie Cudownego Medalika zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy 29.07. – szczegóły w gablocie z boku kościoła

1. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje mszalne za żyjących na nowy rok kalendarzowy. Wszystkich, którzy w 2024 roku mają ważne rocznice, jubileusze zapraszamy by skorzystać z pierwszeństwa i przez wakacje zarezerwować terminy Mszy św. Tak jak dotychczas, intencje za zmarłych przyjmować będziemy od 4 września.

1. KAWAŁEK NIEBA zaprasza dzisiaj od 9.30 – 21.30, a w tygodniu od poniedziałku do czwartku
    od 10.00 – 20.00 w piątki i soboty od 10.00 – 21.00.

1. W imieniu o. Sylwestra Wydry SVD dziękujemy za hojne ofiary złożone w ubiegła niedzielę na misje na Kubie.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Jana Litowińskiego z ul. Wańkowicza. Wieczny odpoczynek

PRZYSTANEK JEZUS 2023

31 lipca w Czaplinku rusza kolejny raz ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna Przystanek Jezus. W ostatnich latach gościliśmy w naszej Parafii członków ewangelizacyjnej Wspólnoty św. Tymoteusza (organizatora Przystanku Jezus), którzy dzielili się z nami Ewangelią i poprowadzili rekolekcje i misje święte w parafii i szkole.

Można podjąć się modlitwy za ewangelizatorów i zostać „duchowym przystankowiczem”. Jeśli ktoś chciałby można też wesprzeć ofiarą organizację tego dzieła. Będzie można to zrobić przez cały ten tydzień wrzucając ofiary do opisanej skarbony w kościele, a także w kawiarni (ofiarę będzie można również złożyć za pomocą BLIKa).

Niech to będzie nasza inwestycja w rozsiewanie nadziei, którą każdemu człowiekowi przynosi Jezus! Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.przystanekjezus.pl i u o. Damiana.

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.