Ogłoszenia Duszpasterskie 11-12-2022

1. Dzisiaj w niedziele:

• Kończymy rekolekcje Adwentowe – ofiarami dziękujemy o. Michałowi Nowakowi Ofm Conv. za wygłoszone Boże Słowo

• w czasie Mszy św. o 15.00 odbędzie się poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom komunijnym

• o 16.15 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Minęła już połowa Adwentu, tym bardziej zapraszamy do mobilizacji i do udziału we Mszach św. roratnich, które w tym tygodniu w naszym kościele odprawimy w następującym porządku:

• dla dorosłych i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 6.00; po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.15.

• dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00

• w sobotę dla wszystkich o godz. 7.00

1. Młodzież zapraszamy w tym tygodniu:

• w poniedziałek, środę i piątek na Jutrznie o godz. 7.05 a po niej na wspólne śniadanie

• we wtorek o 19.00 Msza św. młodzieżowa a po niej spotkanie w Mamicie

• w czwartek spotkanie grupy BRZEG o 19.00 w Mamicie

• w piątek na Adwentowe Czuwanie, które rozpocznie się w Mamicie o godz. 19.00

1. Seniorów zapraszamy jak zawsze w środę na Mszę św. o godz. 9.30, a po Mszy św. na spotkanie w kawiarni.

1. Do końca tygodnia przyjmujemy zaproszenia na wizytę duszpasterską w domach parafian. Zgłoszenia można dokonywać bezpośrednio przez stronę internetową parafii lub aplikację, telefonicznie w godzinach pracy kancelarii lub wrzucając formularze do skrzyni w środku kościoła.

Szczegóły zapisów można znaleźć także na stronie internetowej parafii. W razie pytań, kłopotów technicznych prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną.

1. Duszpasterska Rada Parafialna ma swoje spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00.

1. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA próby we wtorki i piątki o 18.00

• Grupa Biblijna we wtorek po Mszy wieczornej

• Apostolstwo Dobrej Śmierci w środę po wieczornej Mszy św. w Kawałku Nieba

• Chór Taize w czwartek o 17.30

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Grupa św. Jakuba w piątek po Mszy wieczornej

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o 19.30

1. Trójki klasowe Rodziców klas komunijnych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45.

1. Rodziców dzieci komunijnych z klasy 3”Z” zapraszamy na spotkanie w środę 23.11. na godz. 19.00. do naszej kawiarni.

1. W przyszłą niedzielę 11 grudnia:

• po każdej Mszy św. świąteczny kiermasz prowadzony przez nasze Marianki

• na Mszę o godz. 15.00 zapraszamy Skautów Króla, a także młodzież klas 7 SP – czyli 2 rok przygotowania do bierzmowania

• o 16.15 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Grupa Charytatywna zaprasza do włączenia się w przygotowanie paczek żywnościowych dla potrzebujących pomocy parafian. Produkty żywnościowe będzie można składać do niedzieli 18 grudnia włącznie do koszy w kościele i w kancelarii parafialnej.

1. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można nabywać opłatki na stół wigilijny
    i świece Caritas.

1. Kawiarnia parafialna KAWAŁEK NIEBA serdecznie zaprasza do odwiedzin od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 – 20.00 a w niedziele od 9.30 do 21.30.

1. Na placu obok klasztoru Sióstr Klauzurowych sprzedawane są choinki cięte i w donicach.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie do skarbon, a także złożone prze ofiaromat. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Danutę Stojanowską
    z ul. Gałczyńskiego i Elżbietę Gibas z ul. Stęczyńskiego. Wieczny odpoczynek …