Ogłoszenia Duszpasterskie 20-11-2022

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję sprzątania parku parafialnego za poświęcony czas i serce dla wspólnego dobra. Niech Pan Bóg wynagrodzi zaangażowanie!

1. Dzisiaj w niedzielę 20 listopada:

• w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Młodzieży na poziomie diecezjalnym

• w naszej diecezji kończymy Jubileusz 50-lecia jej istnienia

• na Mszę o godz. 15.00 zapraszamy Skautów Króla

• o 16.15 nabożeństwo

1. Trwamy w modlitwie za zmarłych poleconych nam w wypominkach. Każdego dnia od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w ciszy, a od 17.30 modlitwa za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Młodzież zapraszamy w tym tygodniu:

• we wtorek na Mszę św. o godz. 19.00 – po Mszy św. zapraszamy jak zawsze do Mamity

• w czwartek o godz. 19.00 na spotkanie formacyjne grupy BRZEG

1. We wtorek 22.11. przypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim, którzy dbają o oprawę muzyczną liturgii w naszym kościele: naszym organistom, chórowi HOSANNA, chórowi Taize, scholom i zespołom dziecięcej, młodzieżowej i uwielbieniowej.

1. Starszych, emerytów, wszystkich którzy mają czas i ochotę modlitwy i spotkania zapraszamy
    na środową Msze dla seniorów o godz. 9.30 i na spotkanie po Mszy w kawiarni.

1. Rodziców dzieci komunijnych z klasy 3C SP10 zapraszamy na spotkanie w środę 23.11.
    na godz. 19.00. do naszej kawiarni.

2. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich:

• Chór HOSANNA próby we wtorki i piątki o 18.00

• Grupa Biblijna we wtorek po Mszy wieczornej

• Chór Taize w czwartek o 17.30

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o 19.00

• Grupa św. Jakuba w piątek po Mszy wieczornej

1. W sobotę 26.11. zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia, który będzie miał miejsce
    w naszym kościele od godz. 19.30. Będzie to dobry czas na przejście ze starego w nowy rok liturgiczny.

1. Pod koniec tygodnia do domów parafian dostarczymy list informujący o nowej formie tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Będzie to „kolęda na zaproszenie”. O różnych formach zaproszenia i terminach sugerowanych kolędowych spotkań dowiecie się Państwo więcej z listu. Prosimy o życzliwe przyjęcie jego przyjęcie.

1. W przyszłą niedzielę 27 listopada:

• Rozpoczniemy Adwent, a zatem nowy rok liturgiczny pod hasłem: Wierzę w Kościół

• na Mszę o godz. 15.00 zapraszamy szczególnie młodzież klas 7

• rozpoczniemy rozprowadzać opłatki na stół wigilijny i świece Caritas

1. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w tworzeniu świątecznych dekoracji w kościele, zapraszamy na spotkanie w kolejny poniedziałek 28.11. na godz. 18.45.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie do skarbon, a także złożone prze ofiaromat. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Macieja Ślusarczyka
    z ul. Stęczyńskiego. Wieczny odpoczynek …