Ogłoszenia Duszpasterskie 06-11-2022

1. Dzisiaj w niedzielę:

• na Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie dla młodzieży klas 6 czyli 1 roku przygotowania do bierzmowania

• o 16.00 w DDP niedziela rodzin

• o 16.15 nabożeństwo za zmarłych

• po Mszy św. o 17.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic

1. Trwamy w modlitwie za zmarłych poleconych nam w wypominkach. Każdego dnia od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w ciszy, a od 17.30 modlitwa za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w poniedziałek 7.11. o godz. 16.45 na cmentarzu zakonnym.

1. Młodzież zapraszamy w tym tygodniu:

• we wtorek na Mszę św. o godz. 19.00 – po Mszy św. zapraszamy jak zawsze do Mamity

• w czwartek o godz. 19.00 na spotkanie formacyjne grupy BRZEG

• w piątek na kolejne czuwanie

1. Młodych 3 roku przygotowania do bierzmowania zapraszamy na Mszę młodzieżową
    i na spotkanie po Mszy św. w kościele.

1. Starszych, emerytów, wszystkich którzy mają czas i ochotę modlitwy i spotkania zapraszamy
    na środową Msze dla seniorów o godz. 9.30 i na spotkanie po Mszy w kawiarni.

1. Rodziców dzieci komunijnych z klasy 3a SP10 zapraszamy na spotkanie w środę 9.11.
    na godz. 19.00. do naszej kawiarni.

1. W piątek 11. 11. Świętować będziemy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

• o godz. 10.00 Msza św. za Ojczyznę

• o godz. 17.15 w kościele koncert chóru Małej Filharmonii z Kołomyi

• Bp Ordynariusz udziela na ten dzień dyspensy od obowiązku zachowania postu

1. W sobotę 12.11. nasz parafialny chór HOSANNA świętować będzie jubileusz 70-lecia swojej działalności. Z tej niezwykłej okazji serdecznie zapraszamy do świętowania wraz z chórem. Okazją będzie niezwykły jubileuszowy koncert w naszym kościele w sobotę o godz. 16.30. Wszystkich parafian, przyjaciół i sympatyków choru bardzo serdecznie zapraszamy.

1. W przyszłą niedzielę 13 listopada:

• przeżywać będziemy 6 Światowy Dzień Ubogiego – zachęcamy do zbiórki środków czystości i chemii

• na Mszę o godz. 15.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców

• o 16.15 nabożeństwo za zmarłych

1. Rozpoczął się pierwszy etap remontu naszej wieżyczki i dachu kościoła – zabezpieczający przed zaciekaniem i erozją belek stropowych na kościele. Wszystkim wspierającym prace remontowe serdecznie dziękujemy.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie do skarbon, a także złożone prze ofiaromat. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych ostatnio parafian: Alicję Świniarską
    z ul. Gałczyńskiego, Alojzego Węckiego z ul. Żeromskiego i Krystynę Szermit
    z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek …