Ogłoszenia Duszpasterskie 28-08-2022

1. Dobiega końca czas wakacji. To dobry czas by Panu Bogu podziękować za dar wypoczynku i zawierzyć nowy rok szkolny i duszpasterski, w które powoli wchodzimy.

• okazją do modlitwy dziękczynnej może być adoracja Najświętszego Sakramentu, każdego dnia od 17.00 do wieczornej Mszy św.

• w tym czasie będzie również okazja do skorzystania ze spowiedzi św.

1. Duszpasterska Rada Parafialna ma swoje spotkanie w poniedziałek 29.08. o godz. 19.00. Zapraszamy serdecznie.

1. Młodzież zapraszamy we wtorek na 19.00 do Mamity.

1. W środę o 9.30 zapraszamy seniorów na Mszę św., a po niej na spotkanie w kawiarni.

1. W czwartek 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy serdecznie na Msze św. w intencji owocnego przeżycia tego roku:

• uczniów SP 10 na Mszę św. o godz. 8.15

• uczniów ZSiPO na Mszę św. o godz. 9.30

1. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota września. Zapraszamy
    do udziału w nabożeństwach:

• Czwartek – adoracja NS i Msza św. w intencji nowych powołań do służby w Kościele

• Piątek

• Po Mszy porannej modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia

• O 15.00 Msza ku czci Bożego Miłosierdzia

• Sobota – po Mszy porannej nabożeństwo z modlitwą różańcową

1. Od przyszłej niedzieli 4 września, wracamy do zwyczajnego porządku niedzielnych Mszy św. Wraca więc Msza św. o godz. 15.00.

1. Parafian zapisanych na wrześniową pielgrzymkę na Warmię prosimy
    o uregulowanie opłaty w kancelarii parafialnej.

1. Przypominamy, że do końca sierpnia przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023 tylko za żyjących. Prosimy skorzystać z tego pierwszeństwa, zamawiając intencje imieninowe, urodzinowe, rocznicowe itp. Od 1 września będziemy przyjmować także intencje za zmarłych.

1. Kancelaria parafialna wraca do normalnych godzin pracy. Będzie więc czynna
    od poniedziałku do piątku od 15.00 – 18.00 i w soboty od 9.00 – 11.00.

1. Zapraszamy do odwiedzin kawiarni parafialnej KAWAŁEK NIEBA.

1. Szkoła Językowa Misjonarzy Werbistów w Nysie prowadzi zapisy na kursy językowe w nowym roku szkolnym 2022/2023. W ofercie język angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski oraz polski dla obcokrajowców. Zapisy telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły przy ulicy Rodziewiczówny 15. Szczegóły w ulotkach z tyłu kościoła.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Romana Kierzkowskiego z ul. Róż i Jana Kruszyńskiego z ul. Konopnickiej. Wieczny odpoczynek …

ANKIETA PARAFIALNA

1.

Drodzy Parafianie! Coraz częściej słyszymy Wasze głosy, że chcielibyście by w naszym kościele stanął tzw. ofiaromat. Czyli by umożliwić ofiary bezgotówkowe na rzecz parafii. Jako, że słyszymy różne głosy prosimy Was o prostą SMS-ową ankietę. Kto z Was chciałby takiego rozwiązania wysyła SMS: TAK, kto nie chce SMS: NIE.

SMSy wysyłamy do poniedziałku 29.08. do godz. 18.00 na numer: 664-079-560.

Bardzo zachęcamy do zabrania głosu. Ankieta jest anonimowa – system szyfruje numery telefonów i dopuszcza 1 głos z 1 numeru telefonu.