Ogłoszenia Duszpasterskie 03-07-2022

1. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na modlitwę na cmentarzu zakonnym w środę na godz. 8.45. O 9.30 w kościele jak co środę, Msza św. dla seniorów.

2. W lipcu organizujemy dla dzieci spotkania z językiem angielskim na wesoło. Z racji limitu miejsc chętne dzieci można zapisać dzisiaj w zakrystii.

3. Dzieci zapraszamy również w czwartek na sportowe spotkanie. Zbieramy się
    o godz. 10.00 na placu przy parafii – zajęcia skończą się o godz. 14.00. Rodziców prosimy o wypełnienie zgody, którą udostępniamy na Fb parafii i na stronie internetowej.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań od godz. 17.00.

5. Od czwartku do niedzieli w Domu Misyjnym Dobrego Pasterza odbędzie się doroczny zjazd Misjonarzy Werbistów i Misjonarek SSpS przebywających na urlopach. Goszczący misjonarze i misjonarki będą też modlić się w naszym kościele:

• w czwartek o godz. 18.00 Msza św. na rozpoczęcie zjazdu misjonarzy

• w niedzielę o godz. 12.00 Msz św. kończąca zjazd wraz z obchodami jubileuszy kapłańskich i zakonnych – przewodniczy Bp Józef Roszyński SVD z PNG

1. W przyszłą niedzielę na Mszach (oprócz Jubileuszowej), kazania wygłosi o. Krzysztof Kołodyński SVD. Da świadectwo o naszej werbistowskiej misji na Madagaskarze. Wraz z grupą wolontariuszy i ludzi dobrej woli, organizuje zbiórkę na odbudowę szkoły dla sierot i biednych dzieci w Antanambao, która została zniszczona przez cyklon w lutym br. Po każdej Mszy św. zapraszamy na Mały Malgaski Jarmark, gdzie można nabyć ciekawe przedmioty nawiązujące do wyspy Madagaskar. Będzie również możliwość złożenia ofiary do puszek.

2. W sobotę 09.07. w parku parafialnym w godz. 14.00- 19.00 odbędzie się turniej kulinarny 15 kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu nyskiego.

3. Kawiarnia Parafialna KAWAŁEK NIEBA zaprasza do odwiedzin.

4. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku 15.00 – 18.00. Intencje mszalne za żyjących na 2023 przyjmować będziemy od poniedziałku 11 lipca.\

5. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie.

6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Jana Sprycha
    z ul. Niezapominajek . Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.