Ogłoszenia Duszpasterskie 23-01-2022

Prosimy o zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa obowiązujących w kościele.

Od 15.12. obowiązuje limit 30% miejsc (370 os) nie wliczając w ten limit osób zaszczepionych.

1. Dzisiaj w niedzielę

• po Mszy św. o godz. 12.00 obejrzymy Jasełka „Dnia jednego o północy”, przygotowane przez Zespół Pieśni i Tańca CHLUDOWIANIE. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu

• godz.. 15.00 Msza św. szczególnie dla II roku przygotowania do bierzmowania czyli klas 7 SP

• o godz. 16.15 – cicha adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Od poniedziałku wracamy do codziennej cichej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie od poniedziałku do piątku od 17.00 do Mszy św.

2. Zakończyliśmy spotkania kolędowe w kościele. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i wzięli udział w kolędzie. Dzisiejsza taca jest tacą kolędową, którą przeznaczamy na remont naszych organów.

3. Zapraszamy do odwiedzin parafialnej kawiarni „KAWAłek nieba”, która jest czynna:

• dzisiaj w niedziele w godz. 9.30 do 21.30

• w dni powszednie w godz. 16.00 – 20.00

1. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na spotkanie w poniedziałek na godz. 19.00 do Sali Świętego Krzyża.

2. Młodzież, szczególnie III rok przygotowania do bierzmowania – czyli klasy 8 SP i starsze – zapraszamy na Mszę św. we wtorek na godz. 19.00, a po niej na krótkie spotkanie informacyjne.

3. Koncert kolęd w wykonaniu uczniów Diecezjalnej Szkoły Podstawowej i Liceum Humanistycznego
    w Nysie odbędzie się we wtorek w kościele Św. Ap. Piotra i Pawła o godz. 18.00.

4. W piątek nie będzie Mszy św. szkolnej.

5. W tym tygodniu mają spotkania:

• Chór Hosanna we wtorek i w piątek o godz. 18.00

• Mamita młodych we wtorek po Mszy młodzieżowej

• Grupa Miłosierdzia Bożego w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Cudownego Medalika w czwartek po Mszy św. wieczornej

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Grupa BRZEG w czwartek o godz. 19.00

• Grupa św. Jakuba w piątek po wieczornej Mszy św.

• Szkoła Nowej Ewangelizacji – spotkania w grupach dzielenia

1. Parafian chętnych do zaangażowania w prace dekanalnego zespołu synodalnego prosimy
    o zgłoszenie tego faktu u o. Damiana dzisiaj w zakrystii lub do wtorku w kancelarii.

2. Spragnionych modlitwy chwały zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się
    w naszym kościele w sobotę 29.01. o godz. 19.30.

3. Kolejny kurs przygotowania do bierzmowania dla dorosłych rozpoczniemy od 12 lutego. Zainteresowanych odbyciem kursu prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej.

4. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).