Ogłoszenia Duszpasterskie 14-11-2021

Prosimy o zachowanie w kościele zasad higieny i bezpieczeństwa (maseczki i dezynfekcja).

1. Dzisiaj w niedzielę

• przed kościołem i na tarasie Ogródka kawowego prowadzona jest kwesta na rzecz dokończenia remontu pomieszczeń dla kawiarni parafialnej

• o 15.00 Msza św. dla młodzieży I roku przygotowania do bierzmowania (klasy 6 SP)

• o 16.15 nabożeństwo za zmarłych

1. Nabożeństwa za zmarłych z wypominkami sprawujemy w dni powszednie o godz. 17.30. Wcześnie od godz. 17.00 cicha adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. Młodzież zapraszamy we wtorek na Mszę 19.00, a po niej na spotkanie, dzieci na Msze szkolną w piątek na godz. 16.30.

3. Spotkania przygotowujące do bierzmowania:

• dla uczniów klas 7 w tym tygodniu spotkania w małych grupach

• dla młodzieży III roku (klasy 8 SP i 1 szkół średnich) spotkanie w ramach Mszy młodzieżowej we wtorek o 19.00

1. Kończymy dzisiaj I etap wyborów Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Również dzisiaj po Mszach św. można zgłosić kandydatów wypisując ich nazwiska na przygotowanych formularzach i składając je w zakrystii. Można również przesłać nazwiska kandydatów do proboszcza (603-813-300). Kalendarium wyborów jest następujące:

• 14.11 – zakończenie zgłaszania kandydatów

• 21.11 – ogłoszenie listy kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej

• 28.11 – wybory

1. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

• w czasie Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste pasowanie nowych ministrantów

• o godz. 15.00 Msza św. ze szczególnym udziałem Skautów Króla

1. Planowane na przyszły weekend warsztaty muzyczne zostają odwołane i przełożone na bardziej dogodny na tego typu spotkania termin, o którym poinformujemy.

2. Zapraszamy do udziału w spotkaniach grup duszpasterskich

• Grupa Bożego Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.15

• Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Grupa młodzieżowa BRZEG w czwartek o godz. 19.00

• Marianki starsze w piątek o 19.00 młodsze w sobotę o 9.00

• Grupa św. Jakuba w piątek o godz. 19.00 w oratorium

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Dziękujemy za ofiary na tacę wrzucone do skarbon lub przelane na konto bankowe parafii.

2. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Klarę Baszuk
    z ul. Rodziewiczówny, Stanisława Groń z ul. Makuszyńskiego, Emilię Kamińską ul. Słowackiego
    i Mamertę Makowiecką z ul. KEN. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.