Ogłoszenia Duszpasterskie 03-10-2021

1. Dzisiaj w niedzielę

• na Mszę św. godz. 15.00 zapraszamy przede wszystkim dzieci I komunijne i ich bliskich

• nabożeństwo różańcowe o godz. 16.15

1. W tygodniu:

• adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00

• o 17.20 różaniec dla dorosłych

1. Zapraszamy na Msze św. szkolne:

• Młodzież we wtorek o godz. 19.00, a po Mszy św. na spotkanie

• Dzieci w piątek o godz. 16.30; Różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o 16.30

1. Młodzież rozpoczynającą formację do Bierzmowania zapraszamy na spotkania:

• I rok – klasy 6 SP na Mszę św. w niedzielę 10.10. o godz. 15.00

• II rok – klasy 7 SP również na Mszę św. w niedzielę 10.10. o godz. 15.00

• III rok – klasy 8 SP i 1 ponadpodstawowe na Mszę św. we wtorek 05.10. o godz. 19.00

Na pierwsze spotkania zapraszamy także rodziców młodzieży. Przypominamy również, że przygotowanie do bierzmowania może odbywać ten, kto uczestniczy w katechezie szkolnej.

•

1. Dzieci pragnące dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszamy na spotkanie w piątek a godz. 15.30 na dziedzińcu parafialnym.

2. Do wtorku można się jeszcze zapisać na parafialną pielgrzymkę 26 – 28 października trasą: Zabawa, Łańcut, Kalwaria Pacławska, Jezioro Solińskie, Komańcza, Sanok, Dukla, Miejsce Piastowe.

3. ZZapraszamy do udziału w spotkaniach grup duszpasterskich

• Róże Różańcowe dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00

• Chór Hosanna we wtorek o godz. 18.00 i w piątek o godz. 17.30

• Grupa Bożego Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci w środę po wieczornej Mszy św.

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.15

• Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Grupa św. Jakuba w piątek o godz. 19.00 w oratorium

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa informujemy, że najbliższy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w poniedziałek 4.10. w Diecezjalnym Domu Formacyjnym
    o godz. 19.00. Kurs trwa przez 4 poniedziałki (4,11,18 i 25 października).

2. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w parafialnym Ogródku Kawowym „KAWAłek nieba” dzisiaj od 9.00 – 21.00. W tygodniu z racji remontu kawiarenka jest nieczynna. Odwiedzając ogródek można zobaczyć wizualizację wnętrza kawiarni. Pragnących wesprzeć remont materialnie prosimy o kontakt z o. Proboszczem.

3. Marianki wyjeżdżają w sobotę na diecezjalne spotkanie które dobędzie się na Górze św. Anny.

4. Odwiedziny chorych na oś. KEN odbędą się w sobotę 9.10.

5. W przyszły weekend 8-10 października w Domu Dobrego Pasterza odbędzie się Zjazd Ministrantów pochodzących z parafii prowadzonych przez Werbistów w Polsce. Ministranci wezmą udział we Mszy św. w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

6. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy, a także mamy jeszcze trochę wolnych intencji na rok bieżący.

7. Dziękujemy za okazane zrozumienie wobec sytuacji zniszczeń w naszym parku parafialnym. Podjęliśmy decyzje o zamontowaniu w parku monitoringu, który jak ufamy wpłynie na poprawę bezpieczeństwa. Jeszcze przed zimą musimy też dokonać napraw w dachu kościoła i w wieży, które w kilku miejscach okazują się być nieszczelne jak i doprowadzić do finału wymianę drzwi bocznych w kościele. Wszystkim wspierającym remonty (ofiary do skarbon i na konto) dziękujemy i przypominamy, że z tydzień
    w drugą niedzielę miesiąca taca przeznaczona będzie w całości na prace remontowe.

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Jadwigę Kołacką z ul. Sudeckiej
    i Mirosławę Kumalę z ul. Zbaraskiej. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.