Ogłoszenia Duszpasterskie 26-09-2021

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przebieg uroczystości odpustu i jubileuszu. Niech Bóg wynagrodzi wszelkie zaangażowanie i poświęcony czas.

2. Dzisiaj w kościele parafialnym w Rusocinie o godz. 11.15 Msza św. wprowadzenia na urząd proboszcza o. Marka Pardona SVD. Tym samym nasze zgromadzenie przejmie duszpasterską troskę również nad tą parafią w naszym nyskim dekanacie.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do wieczornej Mszy św.

4. Młodzież zapraszamy we wtorek na Msze św. godz. 19.00, a po Mszy św. na spotkanie.

5. W środę 29.09. przypada Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszamy do udziału we Mszy św. , które w tym dniu odprawimy o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się
    w środę 29 września o godz. 19.00, w kościele. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców!

7. Od piątku 01.10. zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, w dni zwykłe o 17.20.

8. Od niedzieli 03.10. wprowadzamy dodatkową Mszę św. w niedziele o godz. 15.00. Będzie to Msza św. dedykowana różnym grupom, ale zapraszamy do udziału w niej wszystkich zainteresowanych.

9. W niedziele 3.10. o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców.

10. Wszystkich, którzy chcą odświeżyć lub umocnić relacje w swoim małżeństwie zapraszamy na Warsztaty Małżeńskie, które odbędą się w dniach 1-3 października w Domu Dobrego Pasterza w Nysie. Szczegóły nt warsztatów i zapisy u o. Damiana lub pod numerem telefonu 608-834-251. Ilość miejsc jest ograniczona.

11. Młodzież rozpoczynającą formację do Bierzmowania zapraszamy:

• I rok – klasy 6 SP na Mszę św. w niedzielę 10.10. o godz. 15.00

• II rok – klasy 7 SP również na Mszę św. w niedzielę 10.10. o godz. 15.00

• III rok – klasy 8 SP i 1 ponadpodstawowe na Mszę św. we wtorek 05.10. o godz. 19.00

1. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę w piątek na godz. 15.30.

2. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w parafialnym Ogródku Kawowym
    „KAWAłek nieba” dzisiaj od godz. 9.00 do 21.00. Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku na czas remontu pomieszczeń ogródek będzie nieczynny. Zainteresowanych wsparciem remontu i wyposażenia docelowej kawiarni prosimy o kontakt z proboszczem.

3. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy, a także mamy jeszcze trochę wolnych intencji na rok bieżący.

4. Dziękujemy za ofiary na parafię wrzucone do skarbon w kościele i na konto parafii.

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina Henryka Kumalę
    z ul. Kozielskiej. Wieczny odpoczynek …