Ogłoszenia Duszpasterskie 22-08-2021

1. Jutro na placu przy kościelnym organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego
    i elektronicznego od 7.00 do 13.30.

2. Duszpasterską Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 23.08. na godz. 19.00.

3. W czwartek 26.08. przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu odprawiamy o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

4. Zapraszamy na ostatnie wakacyjne spotkania:

• Młodzież we wtorek na godz. 19.00

• Dzieci w czwartek o godz. 10.00 zbiórka na placu parafialnym. Prosimy zabrać zgodę rodziców pobraną z parafialnego Facebooka.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do Mszy św. W tym czasie służymy też w sakramencie pokuty.

2. Przypominamy, że przyjmujemy już intencje mszalne na 2022 rok, do końca sierpnia tylko za żyjących od września także a zmarłych.

3. Trwają zapisy na pielgrzymkę 26 – 28 października trasą: Zabawa, Łańcut, Kalwaria Pacławska, Jezioro Solińskie, Komańcza, Sanok, Dukla, Miejsce Piastowe.

4. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w parafialnym Ogródku Kawowym
    „KAWAłek nieba” w niedziele od godz. 9.00 do 21.00 w pozostałe dni tygodnia od 16.00 do 21.00. W tym tygodniu w środę o 19.00 rozmowy na pytania dotyczące wiary.

Poszukujemy sponsorów remontu docelowych pomieszczeń kawiarni i jej wyposażenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Proboszczem.

1. W imieniu organizatorów zapraszamy na rozpoczęcie obchodów Beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego do Prudnika-Lasu w sobotę 28 sierpnia 2021 r. do Prudnika-Lasu. Rozpoczęcie o 16.00, a w programie m.in. Msza święta oraz premierowy koncert oratoryjny pt. «Najważniejsza jest miłość» w wykonaniu Piotra Rubika wraz z orkiestrą symfoniczną, chórem, wokalistami i lektorem.

2. Dziękujemy za ofiary składane na parafie w ramach tacy do skarbon w kościele i na konto parafii.

3. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych parafian: Ryszarda Tokarza
    z ul. Makuszyńskiego i Natalię Gwarecką z ul. KEN. Wieczny odpoczynek …