Ogłoszenia Duszpasterskie 15-08-2021

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tradycyjnie w kościółku w Lasku Złotogłowickim można dzisiaj uzyskać odpust. Msza św. odpustowa naszej parafii o godz. 16.30.

 2. Dzisiaj na placu kościelnym czynne jest stanowisko Narodowego Spisu Powszechnego. Chętnych do skorzystania zapraszamy z dowodem osobistym od 8.00 – 15.00. Dokonując spisu należy również podać pesele wszystkich zamieszkujących tę samą posesję.

 3. Ogłoszenia stałe:

 • Młodzież zapraszamy w tym tygodniu do Mamity we wtorek na godz. 19.00

 • Dzieci zapraszamy na wakacyjne spotkanie – w czwartek o godz. 10.00 zbiórka na placu parafialnym. Prosimy zabrać zgodę rodziców pobraną z parafialnego Facebooka.

 • w dni zwykłe adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do Mszy wieczornej

 • w wakacje kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od 15.00 – 18.00

 • w sierpniu przyjmujemy intencje mszalne na 2022 rok za żyjących

 1. Trwają zapisy na pielgrzymkę 26 – 28 października trasą: Zabawa, Łańcut, Kalwaria Pacławska, Jezioro Solińskie, Komańcza, Sanok, Dukla, Miejsce Piastowe.

 2. Zapraszamy parafian do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka odbędzie się w poniedziałek 23.08. na placu przy kościelnym od 7.00 do 13.30.

 3. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w parafialnym Ogródku Kawowym
  w niedziele od godz. 9.00 do 21.00 w pozostałe dni tygodnia od 16.00 do 21.00. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzają i na różne sposoby wspierają. W tym tygodniu w środę o 19.00 rozmowy na pytania dotyczące wiary.

Poszukujemy sponsorów remontu docelowych pomieszczeń kawiarni i jej wyposażenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Proboszczem.

 1. Dziękujemy wszystkich opiekunom, którzy podjęli się opieki nad dziećmi w czasie zakończonych w tym tygodniu kolonii parafialnych w Bartkowej. Niech Pan Bóg wynagrodzi zaangażowanie i poświęcony czas.

 2. Dziękujemy za ofiary składane na parafie w ramach tacy do skarbon w kościele i na konto parafii, zwłaszcza dzisiaj za tacę na inwestycje parafialne.

 3. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych parafian: Halinę Olekszyk z ul. Gałczyńskiego, Alicję Korpas z ul. Sienkiewicza, Tadeusza Kraczek z ul. KEN i Antoniego Graszka
  z ul. Opawskiej. Wieczny odpoczynek …


 

 


Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.