Ogłoszenia Duszpasterskie 25-07-2021

1. Dzisiaj z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, po każdej Mszy św. święcimy samochody i inne pojazdy mechaniczne.

2. Zgodnie z prośbą Biskupów, prowadzimy dzisiaj zbiórkę na pomoc ofiarom klęsk żywiołowych, które przetoczyły się ostatnio przez kraje Europy.

3. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w parafialnym Ogródku Kawowym
    w niedziele od godz. 9.00 do 21.00 w pozostałe dni tygodnia od 16.00 do 21.00. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzają i na różne sposoby wspierają działalność tego miejsca.

4. Dzieci zapraszamy jak zwykle w czwartek na wakacyjne spotkanie. Zbiórka o godz. 10.00 na placu kościelnym. Tym razem spotkanie wypełni gra miejska.

5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymach

• 31 lipca autokarowej do Częstochowy – informacje w gablocie Stowarzyszenia Cudownego Medalika

• 15 – 17 sierpnia pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę

• 26 – 28 października trasą: Zabawa, Łańcut, Kalwaria Pacławska, Jezioro Solińskie, Komańcza, Sanok, Dukla, Miejsce Piastowe.

1. Ogłoszenia stałe:

• Młodzież zapraszamy w tym tygodniu do Mamity we wtorek na godz. 19.00

• w dni zwykłe adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do Mszy wieczornej

• w wakacje kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od 15.00 – 18.00

• w lipcu i sierpniu przyjmujemy intencje mszalne na 2022 rok za żyjących

• sklep z dewocjonaliami GLORIA jest czynny od poniedziałku do piątku od 15.00 – 19.00 a w soboty od 9.00 – 13.00

1. W ramach Narodowego Programu Szczepień Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przy udziale Wojewody Opolskiego organizuje  w przyszłą niedzielę tj. 1 sierpnia punkt szczepień przeciwko Covid-19 przy naszym kościele. Punkt szczepień, czynny w godz. 7.30-14.00, będzie oferował jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Osoby chcące przyjąć szczepienie powinny mieć przy sobie dowód osobisty. W kontekście minionych wydarzeń i niebezpieczeństwa kolejnego wzrostu zachorowań potraktujmy szczepienia przeciw Covid-19 jako wyraz troski o życie własne i naszych najbliższych.

2. Przy toalecie obok zakrystii zamontowano dla parafian dystrybutor wody ciepłej
    i zimnej. Zachęcamy do korzystania.

3. Dziękujemy za ofiary składane na parafie w ramach tacy do skarbon w kościele i na konto parafii (65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

4. Przez najbliższy tydzień Proboszcz będzie nieobecny. W tym czasie najważniejsze sprawy prosimy załatwiać z o. Pawłem.

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina Jerzego Hamiec
    z ul. KEN i Henryka Janika z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek ….