Ogłoszenia duszpasterskie 04-07-2021

1. W miesiącach wakacyjnych nie ma popołudniowych nabożeństw. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 17.00 do wieczornej Mszy św.

2. Dzisiaj przed kościołem odbywa się promocja nowego sklepu GLORIA, w którym można nabyć książki o tematyce religijnej, dewocjonalia i materiały ewangelizacyjne.

3. Młodych zapraszamy we wtorek do Mamity na godz. 19.00.

4. Dzieci zapraszamy na wakacyjne spotkanie – w czwartek o godz. 10.00 zbiórka na placu parafialnym. Tym razem dzieci poznają tajemnice Twierdzy Nysa. Prosimy zabrać latarki i zgodę rodziców pobraną z parafialnego Facebooka, a także wierzchnie okrycie.

5. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia i wzorem ubiegłego roku będzie przebiegała sztafetowo. Z naszej parafii może uczestniczyć do 40 osób. Zapisy i więcej informacji w kancelarii.

6. W czasie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od 15.00 do 18.00. W soboty i niedziele nieczynna.

7. Intencje Mszalne na rok kalendarzowy 2022 będziemy przyjmować:

• Za żyjących od poniedziałku 5 lipca w godzinach pracy kancelarii

• Za zmarłych od poniedziałku 6 września w godzinach pracy kancelarii

1. Stowarzyszenie Cudownego Medalika zaprasza chętnych parafian na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy dnia 31 lipca br. Szczegóły w gablocie obok kościoła.

2. Informujemy, że parafia organizuje pielgrzymkę w dniach 26-28 października trasą: Zabawa, Łańcut, Kalwaria Pacławska, Jezioro Solińskie, Komańcza, Sanok, Dukla, Miejsce Piastowe. Koszt całościowy to 700 zł (ze wszystkimi opłatami). Zapisy w kancelarii
    z przedpłatą w wysokości 200 zł.

3. W ubiegłą niedzielę w ramach zbiórki przed kościołem na rzecz papieskiego stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach ofiar i dochodu ze sprzedaży produktów
    z Betlejem zebrano łącznie 19 884 PLN i 11 Euro. Bardzo dziękujemy za Waszą hojność!

4. Dziękujemy za ofiary składane na parafie w ramach tacy do skarbon w kościele i na konto parafii (65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

5. Chętnych do materialnego jak i personalnego wsparcia tworzącej się parafialnej kawiarenki prosimy o kontakt z Proboszczem.