Ogłoszenia Duszpasterskie 21-03-2021

Prosimy o zachowanie w kościele zasad higieny i bezpieczeństwa i przestrzeganie ograniczeń co do ilości osób mogących przebywać jednorazowo w kościele.

1. Dzisiaj w niedzielę

• Komunia św. dla uczestniczących we Mszach św. przez transmisję na życzenie
    po każdej Mszy św.

• Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00

• Wieczór Uwielbienia o godz. 18.30 w kościele

1. Trwa sztafeta modlitewna i postna w intencji odnowienia duchowego naszej parafii. Kartki z możliwością deklaracji na wybrany dzień w danym tygodniu zostały wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy parafianom, którzy
    w minionym tygodniu włączyli się do postu i modlitwę.

2. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie od poniedziałku do czwartku od
    godz. 17.00 do Mszy św.

3. Spotkanie ADŚ i RM odbędzie się 24 marca o godz. 16.45 na cmentarzu zakonnym.

4. Uroczystość Zwiastowania NMP przeżywać będziemy w czwartek 25.03. Msze św.
    z uroczystości odprawione będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Zachęcamy parafian do podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego.

5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 dla dzieci i o 17.20
    dla dorosłych.

6. Wiadomości dla rodziców dzieci komunijnych

• Spotkanie „trójek klasowych” w poniedziałek o godz. 18.45 w Sali Świętego Krzyża

• Spotkanie wszystkich rodziców w środę o 18.45 w kościele

• I Spowiedź dzieci w sobotę 27.03. w godz. 9.00 i 11.00

1. Za tydzień Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej, która rozpocznie obchód Wielkiego Tygodnia. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.

2. Tradycyjnie z racji zbliżających się Świąt organizujemy zbiórkę produktów żywnościowych dla najbardziej potrzebujących. Produkty można składać do koszy przy zakrystii i w kancelarii parafialnej do przyszłej niedzieli włącznie.

3. Stowarzyszeni Głodni Pana z Nowego Świętowa w przyszłą niedzielę będzie sprzedawać przed kościołem paschaliki, z których dochód przeznaczony będzie na wsparcie podopiecznych stowarzyszenia.

4. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię do skarbon i na konto bankowe parafii
    (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w tym tygodniu: Helenę Litowinsky
    z ul. Kossaka. Wieczny odpoczynek …