Ogłoszenia Duszpasterskie 07-02-2021

Prosimy o zachowanie w kościele zasad higieny i bezpieczeństwa i przestrzeganie ograniczeń co do ilości osób mogących przebywać jednorazowo w kościele.

1. Komunia św. dla uczestniczących we Mszy św. przez transmisje udzielana będzie
    dzisiaj o godz. 11.30, 13.00 i o 16.00.

2. W lutym odwiedziny chorych każdy z ojców ustali osobiście na swojej trasie. Chorych chcących przyjąć kapłana prosimy o zgłoszenia tego faktu w kancelarii.

3. Informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

• Spotkanie „trójek klasowych” wg kalendarium tzn. w poniedziałek o godz. 18.45

• Zebranie wszystkich rodziców w środę o godz. 18.45 w kościele

• Katechezy przy parafii w tym tygodniu po lekcjach: we wtorek z „3a” i w środę z „3b”

1. Rodziców młodzieży klas 8, która przygotowuje się do bierzmowania bardzo prosimy o spotkanie w kościele we wtorek o godz. 18.45.

2. Młodzież 1 i 2 klas szkół średnich, która oczekuje na przełożony z jesieni sakrament bierzmowania otrzyma w tym tygodniu komunikaty od swoich opiekunów grup.

3. W środę 10.02. po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4. W czwartek 11.02. przypada wspomnienie NMP z Lourdes, w które obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Chorych zapraszamy na Msze św. o godz. 10.00 lub 16.00.
    Po Mszy św. wystawienie NS i błogosławieństwo lourdzkie; w tym roku nie będzie udzielany masowo sakrament chorych.

5. Informujemy, że przy naszej parafii rozpoczęła działanie wspólnota św. Jakuba, która pomaga osobom znajdującym się jakimkolwiek uzależnieniu, a także ich bliskim. Więcej informacji można uzyskać u o. Tomasza lub pod numerem telefonu: 698 379 281.

6. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię, do skarbon i na konto (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562), a szczególnie za zebraną w czasie kolędowych spotkań i ostatniej niedzieli tacę na remont organów w kwocie: 62845,oo zł.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w ostatnich dniach parafian: Janinę Łysy
    z ul. Kasprowicza, Krystynę Obrzud z ul. Gałczyńskiego i Adama Szczepka
    z ul. Korfantego. Wieczny odpoczynek …