Ogłoszenia Duszpasterskie 10-01-2021

Prosimy o zachowanie w kościele zasad higieny i bezpieczeństwa i przestrzeganie ograniczeń co do ilości osób mogących przebywać jednorazowo w kościele (80).

1. Dzisiejsza uroczystość kończy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego. Z tej racji zapraszamy na godz. 16.15 na Nieszpory kolędowe. Od jutra wchodzimy w okres zwykły. Z uwagi na tradycję stajenka i kolędy pozostają do końca stycznia.

2. Komunia św. dla uczestniczących we Mszy św. przez transmisje udzielana będzie
    dzisiaj o godz. 11.30, 13.00 i o 16.00.

3. Kontynuujemy rewizytę kolędową. W ogłoszone dni zapraszamy parafian z wyznaczonych ulic – przedstawicieli rodzin – do wspólnej modlitwy. Każdego z kolędowych dni o 9.00 Msza św. dla starszych, niepracujących parafian, o 19.00 Msza św. dedykowana pracującym i młodzieży. Po Mszach św. okazja do rozmowy z duszpasterzami, załatwienia spraw kancelaryjnych itd. Zapraszamy do przygotowania wcześniej pytań dotyczących życia parafii, Kościoła – można je przynieść przed Mszą do zakrystii, albo zadać w czasie spotkania. W tym tygodniu zapraszamy:

• 11.01. ulic: Długosza, Augustowskiej, Zbaraskiej, Pomorskiej, Pułaskiego i Stawowej

• 12.01. ulic: Róż, Chabrów, Niezapominajek, Stokrotek, Bzów i Narcyzów

• 13.01. ulic: Kwiatowej, Grunwaldzkiej, Grzegorza z Sanoka i Brzechwy

• 14.01. ulic: Gombrowicza, Kisielewskiego, Iwaszkiewicza, Zapolskiej, Makuszyńskiego
    i Fredry

• 16.01. ulic: Unii Lubelskiej, Grudzińskiego, Krasińskiego, Chocimskiej i Pobożnego

1. W piątek 15.01. uroczystość św. o. Arnolda Janssena, założyciela 3 pracujących na terenie naszej parafii zgromadzeń zakonnych, budowniczego naszego kościoła. Zapraszamy do dziękczynienia wraz z nami za dar charyzmatu św. o. Arnolda.

• o godz. 16.30 dodatkowa Msza św. z pasowaniem nowych ministrantów

• o godz. 18.00 uroczysta Msza św. wraz ze wspólnotą zakonną, na którą serdecznie zapraszamy

1. Dziękujemy za ofiary złożone na parafie. Dziękujemy również za ofiary na konto bankowe parafii (nr konta: 65 1020 3714 0000 4802 0091 0562).

2. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłą w tych dniach Bronisława Tomaszewskiego
    z ul. Gałczyńskiego, Izabelę Bomba z ul. Wasylewskiego, Grażynę Kajzer z ul. KEN
    i Antoniego Niewiadomskiego z ul. Kusocińskiego. Wieczny odpoczynek …