Ogłoszenia Duszpasterskie 12-01-2020

1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego, który kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie ze zwyczajem polskim kolędy i dekoracje świąteczne pozostaną do początku lutego:

• o godz. 11.00 w Domu Dobrego Pasterza odbędzie się spotkanie przyjaciół misji

• o godz. 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

1. W środę 15.01. przypada wspomnienie liturgiczne św. Arnolda Janssena założyciela trzech zgromadzeń zakonnych pracujących na terenie naszej parafii, budowniczego naszego klasztoru i kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w duchu wdzięczności
    za św. o. Arnolda

• o 17.30 cicha adoracja w intencji nowych powołań do zgromadzeń arnoldowych

• o 18.00 uroczysta Msza św. z możliwością uczczenia relikwii św. Arnolda

1. Kontynuujemy kolędę – odwiedziny duszpasterskie w domach parafian. Porządek kolędy jest dostępny przy wyjściu z kościoła na stronie internetowej i aplikacji mobilnej. Kolędę rozpoczynamy w dni pracujące o 16.00 w soboty i niedziele od 14.30.

Ofiarę kolędową można złożyć na tacę w niedzielę po kolędzie lub w ostatnią niedzielę po wszystkich kolędach –w kopercie z podpisem „kolęda”. Ofiary te przeznaczymy na nowe dźwiękoszczelne konfesjonały do naszego kościoła.

1. W czasie kolędy ksiądz obecny jest w kancelarii tylko w soboty w godz. 9.00 – 11.00.

1. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• MAMITA młodych we wtorek po Mszy św. młodzieżowej

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

1. Młodzież zapraszamy w piątek 17.01. na kolejne Misyjne Czuwanie Młodych. Początek o godz. 20.00.

1. Męska Grupa św. Józefa zaprasza mężczyzn, ojców na wspólne oglądanie filmu pt. „Odważni”. Projekcja filmu odbędzie się w piątek 17.01. o godz. 20.00 w sali Świętego Krzyża.

1. Za tydzień w niedzielę 19.01.

• w czasie Mszy św. o godz. 9.00 i 12.00 oraz w koncercie po Mszy o 12 usłyszymy chór Capricolium z Głuchołaz

• Wieczór Uwielbienia o godz. 18.30 – jak zawsze z okazją skorzystania z modlitwy wstawienniczej

1. Polecamy świąteczne numery Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzieli.

1. Przypominamy, że informacje dotyczące parafii można uzyskać na stronie internetowej, ale też na mobilnej aplikacji parafii, którą można pobrać na telefon.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tym tygodniu parafianina Kamila Szeląga
    z ul. 11 listopada. Wieczny odpoczynek …