Ogłoszenia Duszpasterskie 05-01-2020

1. Dzisiaj II niedziela po Narodzeniu Pańskim:

• w czasie Mszy św. o godz. 12.00 i po Mszy św. koncert kolęd w wykonaniu zespołu PARUZJA z Głuchołaz

• o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się
    do I Komunii św. i ich rodzin

• o godz. 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Jutro 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem 3 Króli.

• Msze św. jak w każdą niedzielę – obowiązek Mszy św.

• w czasie każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy dla oznaczenia naszych domów, które będzie można zabrać ze sobą

• o godz. 15.00 Orszak Trzech Króli z Rynku Solnego

• o godz. 16.00 w kościele Jasełka w wykonaniu naszych Dzieci Maryi

• o godz. 16.00 w Domu Dobrego Pasterza opłatkowe spotkanie Róż Różańcowych z Mszą św. i wymianą tajemnic

1. Kontynuujemy kolędę – odwiedziny duszpasterskie w domach parafian. Porządek kolędy jest dostępny przy wyjściu z kościoła na stronie internetowej i aplikacji mobilnej. Kolędę rozpoczynamy w dni pracujące o 16.00 w soboty i niedziele od 14.30.

Tradycyjnie już nie zbieramy ofiar w czasie kolędy. Ofiarę kolędową można złożyć na tacę w niedzielę po kolędzie lub w ostatnią niedzielę po wszystkich kolędach –w kopercie z podpisem „kolęda”. Ofiary te przeznaczymy na nowe dźwiękoszczelne konfesjonały do naszego kościoła.

1. W czasie kolędy ksiądz obecny jest w kancelarii tylko w soboty w godz. 9.00 – 11.00.

1. Po przerwie świątecznej wznawiamy spotkania formacyjne dla kandydatów
    do bierzmowania i spotkania grup parafialnych.

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• MAMITA młodych we wtorek po Mszy św. młodzieżowej

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. W tym tygodniu wznawiamy już Msze szkolne

• dla młodzieży we wtorek o godz. 19.00

• dla dzieci w piątek o godz. 16.30

1. Za tydzień w niedzielę 12.01. w Domu Dobrego Pasterza spotkanie Przyjaciół Misji; początek o godz. 11.00 – serdecznie zapraszamy!

1. Dziękujemy z ofiary złożone w ostatnim czasie na cele remontowe naszej parafii. Także te składane na konto bankowe parafii. Niech Bóg wynagradza hojność!

1. Polecamy świąteczne numery Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzieli.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu parafian: Józefa Wilka
    z ul. Żeromskiego, Zofię Antoszków z ul. KEN i Genowefę Deja z ul. Żeromskiego.