Ogłoszenia Duszpasterskie 17-11-2019

1. Dzisiaj w niedzielę:

• Siostry Katarzynki prowadzą przed kościołem zbiórkę na rzecz Domu dla Dziewcząt Uzależnionych.

• Kończymy czas wypominkowej modlitwy za zmarłych. Ostatnie nabożeństwo
    za zmarłych dzisiaj o godz. 16.15.

• O godz. 18.30 Wieczór Uwielbienia – zapraszamy do wspólnej modlitwy chwały

1. Niedziela Ubogich staje się do ogłoszenia o powołaniu w naszej parafii grupy pomocy ubogim duchowo i materialnie. Odpowiedzialną za to dzieło będzie s. Anna Narloch SSpS. Wszystkich którzy chcieliby włączyć się w charytatywne działanie w parafii zapraszamy na spotkanie w środę 20.11. po wieczornej Mszy św. do Sali Świętego Krzyża.

1. Wypełnione ankiety nt. Festiwalu Kolory Życia prosimy składać do skarbony na środku kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankiety.

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Ekipa Festiwalu Kolory –Życia w poniedziałek o godz. 18.45

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• MAMITA młodych we wtorek po Mszy św. młodzieżowej

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.15

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

1. Zapraszamy na nabożeństwa:

• w poniedziałek do Ducha Świętego o godz. 17.30

• we wtorek do Św. Józefa o godz. 17.30

• w środę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie
    w środę 20.11. na godz. 18.45 do kościoła.

1. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego, czyli Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Chrystusowi Królowi chcemy zawierzać nasze życie, ważne sprawy i losy całego świata.

• W czasie Mszy św. o godz. 10.30 wprowadzenie w posługę ministranta kandydatów, którzy kończą czas próby; swoje święto patronalne przeżywać też będą Skauci Króla

• Po Mszy św. o godz. 12.00 rozpocznie się adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie; zachęcamy do znalezienia czasu na czas osobistej modlitwy;

• O godz. 16.30 nabożeństwo z zawierzeniem Chrystusowi Królowi naszej parafii, rodzin i całego świata i zakończenie adoracji;

1. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę, a także dla dzieci listopadowy numer Małego Gościa.

1. Przypominamy, że wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiać powinni osobiście zainteresowani lub osoby upoważnione pisemnie przez zainteresowanych.
    Prosimy o uszanowanie tych zasad.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina Zbigniewa Tropiło
    z ul. Korfantego. Wieczny odpoczynek …

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.