Ogłoszenia Duszpasterskie 13-10-2019

1. Dzisiaj w niedzielę 13.10.

• dziękujemy o. Joachimowi Zok SVD za wygłoszone dzisiaj słowo – świadectwo misyjne

• po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na żywy pomnik św. Jana Pawła II czyli Dzieło Nowego Tysiąclecia

• ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 16.00.

1. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.15

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Lektorzy w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

• Chór HOSANNA we wtorki o godz. 18.00 i piątki o godz. 17.30

• MAMITA dla młodych we wtorek po Mszy młodzieżowej

• Grupa Biblijna we wtorek o godz. 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Grupa Młodzieżowa BRZEG w środę o godz. 19.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Scholka w sobotę o godz. 10.00

1. Msze św. szkolne odprawiamy: dla młodzieży we wtorek o 19.00 dla dzieci w piątek o 16.30.

1. Rodziców młodzieży III roku przygotowania do Bierzmowania zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 15.10. bezpośrednio po Mszy św. młodzieżowej czyli ok. 19.40 w kościele.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę 16.10. o godz. 18.45 w kościele.

1. Parafian zainteresowanych kontynuacją Festiwalu Kolory Życia i gotowych włączyć się w to dzieło zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 18.10. na godz. 19.00 do sali Świętego Krzyża.

1. W piątek 18.10. zapraszamy młodzież na kolejne Misyjne Czuwanie Młodych. Oficjalny początek o godz. 20.00, wcześniej możliwość spotkania w Mamicie.

1. Za tydzień w niedzielę 20.10.

• w Domu Misyjnym Dobrego Pasterza odbędzie się Spotkanie Przyjaciół Misji – początek Msza św. o godz. 11.00

• o godz. 12.00 Msza św. m. in. w intencji pracowników i darczyńców Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie; po każdej dopołudniowej Mszy św. zbiórka przed kościołem na rzecz Hospicjum, możliwość spotkania w salce z pracownikami Hospicjum

• Wieczór Uwielbienia który rozpocznie się w naszym kościele o godz. 18.30; w czasie wieczoru będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej

1. Na prośbę Komisarza Wyborczego informujemy, że w nastąpiła zmiana siedziby jednego
    z lokali wyborczych. Mieszkańcy głosujący dotychczas w Ośrodku Inicjatyw Twórczych Inventus przy ul. Rodziewiczówny 18B w Nysie mogą głosować w nowym miejscu tzn.
    w Przedszkolu nr 10 przy ul. 11 listopada 8A w Nysie.

1. Taca przez najbliższe niedziele przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. Polecamy prasę katolicką – są nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

1. Wyłożyliśmy już kartki na listopadową modlitwę za zmarłych. Prosimy o czytelne – najlepiej drukowanymi literami – wypisanie polecanych w modlitwie zmarłych. Karty z wypominkami prosimy od przyszłej niedzieli wrzucać do skarbony, która ustawiona będzie w środku kościoła, a nie do koszyczków z tacą. Ofiary zebrane przy okazji wypominek przeznaczymy na prace nad ociepleniem stropu kościoła.

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Bolesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.