Ogłoszenia Duszpasterskie 29-09-2019

1. Dzisiaj z racji wspomnienia świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała nabożeństwo o godz. 16.15 będzie modlitwą przez ich wstawiennictwo.

1. We wtorek rozpoczynamy październik miesiąc różańca świętego, a w tym roku decyzją Ojca Świętego Franciszka, Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe
    i do gorliwej modlitwy za misje i misjonarzy, oraz o rozbudzenie ducha misyjnego w nas wszystkich.

2. Nabożeństwa różańcowe będą w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.15

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorki o godz. 18.00 i piątki o godz. 17.30

• MAMITA dla młodych we wtorek po Mszy młodzieżowej

• Grupa Biblijna we wtorek o godz. 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Grupa młodzieżowa BRZEG w środę o godz. 19.00 w Mamicie

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

• Marianki w sobotę o godz. 9.00

• Scholka w sobotę o godz. 10.00

• Wspólnoty Żywego Różańca w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00

1. Msze św. szkolne odprawiamy: dla młodzieży we wtorek o 19.00 dla dzieci w piątek o 16.30

1. Przygotowania do bierzmowania

• I rok przygotowania (klasy 6 SP) spotkanie w czwartek 3.10 lub w poniedziałek 7.10 o godz. 16.30 w kościele

• II rok przygotowania (klasy 7 SP) spotkania w drugim tygodniu października wg podziału grup
    z poprzedniego roku

• III rok przygotowania (klasy 8 SP i 1 szkół średnich) od poniedziałku wg nowych grupy

1. Dzieci przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziny zapraszamy w niedzielę 06.10. na Mszę św. o godz. 15.00. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie i wręczenie dzieciom różańców.

2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca

• w czwartek od 17.00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w int. powołań

• w piątek

• po Mszy św. porannej modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia

• o godz. 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia

• po Mszy św. wieczornej rozpoczęcie nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu – w tym miesiącu to nasza modlitwa za misje w łączności ze wszystkimi wspólnotami Werbistów

• w sobotę po Mszy św. porannej modlitwa różańcowa

1. Odwiedziny chorych w październiku

• O. Michał, o. Paweł i o. Hubert wg dotychczasowych ustaleń w piątek 4.10. i sobotę 5.10.

• Chorzy dotychczasowej trasy o. Artura w sobotę 12.10.

1. W czwartek o godz. 19.00 kolejna katecheza z cyklu Seminarium Odnowy Wiary.

1. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich spragnionych pogłębienia relacji z Bogiem
    w Słowie na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 11-13 października w Domu Dobrego Pasterza. Więcej szczegółów na ulotkach i plakatach.

1. W niedzielę 06.10 minie drugi miesiąc od śmierci o. Krzysztofa Łukoszczyka SVD. O godz. 12.00 jedna z intencji odprawiona będzie za o. Krzysztofa Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

1. Zapraszamy do zakupu prasy katolickiej. Obok Gościa Niedzielnego i Niedzieli jest też nowy numer Małego Gościa i wiele numerów czasopisma Misjonarz.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w tych dniach parafianina: Mariana Makówkę
    z ul. Stokrotek. Wieczny odpoczynek …